Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak dobrać się do zegarów VDO 1U0 920 811J

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jak dobrać się do zegarów VDO 1U0 920 811J

    Witam.

    Po lekturze tematu "ciekawostki licznikowe" postanowiłem pogrzebać trochę przy swoich zegarach. Niestety wypożyczony interface VAG Tacho V5.0 (dostępny na znanym portalu aukcyjnym wraz z softem) nie radzi sobie z połączeniem z moim licznikiem. Jedyne co udało mi się uzyskać to prawidłowy odczyt nr. licznika a przy okazji reset przebiegu dziennego i zegarka przy próbie połączenia.
    Pacjent to 1U0 920 811J (47H) (wskazania Vag Tacho zgodne z naklejką na liczniku), dalej wg. Vag Tacho: VDO V13; software version VWK501LL. Program znajduje zegary prawidłowo, ale za każdy razem wywala "acccess denied" przy łączeniu. Znalazłem informacje, że "nowsze liczniki z immo 3" powinny być obsługiwane przez VAG Commander. Jest jednak dostępnych kilka wersji kabla. Chciałbym kupić coś co ma szansę działać, poza tym rozważam kupno licznika full fis.
    Proszę o sugestie w jaką wersję interface się zaopatrzyć.
    Kto nie pije z nami, pije przeciwko nam!

  • #2
    Ja u siebie edytowałem wsad licznika zgrany za pomocą vag eeprom programmer i zwykłym kablem KKL USB. A zegary mam VDO 1U0 920 841 bodajże.
    Instrukcję zgrania znajdziesz m. in. na YT.
    Octavia 1 Tour 1.8T 20V AUM Liftback

    Komentarz


    • #3
      Dzięki bardzo, poszło dokładnie tak jak pisałeś. Vag eeprom programmer v1.19g i "zwykły kabel" KKL Na razie zrobiłem korektę wskazań temperatury i wszystko działa jak należy
      Dzięki jeszcze raz, pozdrawiam.
      Kto nie pije z nami, pije przeciwko nam!

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X