Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

czarne lampy przód

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • czarne lampy przód

    Cześć. Ktoś ma jakiś pomysł jak zrobić takie lampy? Odpada folia i sprej bo za to poleci dowód. Jest możliwość w Octavii rozłożenia lamp i pomalowania
    wkładów na czarno? Ktoś to robił i podpowie?
    17636960_1373572749387574_8032858174726576626_o.jpg

  • #2
    Za każdą modyfikacje lamp dowód leci, ale jeżdżę z przyciemnionymi ponad rok, teraz co chwilę inne wersje kierunku (folia) i nie ma żadnych problemów.
    W przedlifcie jest o tyle łatwiej że klosz jest szklany, wystarczy ściągnąć go, i pomalować co trzeba na czarno. W polifcie trzeba rozklejać lampy. Wcześniej oceniłbym stan lamp, czy jest ta cała przeróbka warta uwagi.
    Uwaga, jeżeli nie posiadasz xenon'u przy przyciemnieniu folią lekko spada skuteczność lamp w nocy, ponoć wyrównać można to stosując żarówki typu +50%.

    Komentarz


    • #3
      Po przyciemnieniu reflektorów pogorszy się jakość świecenia bez względu na to, czy masz masz zwykłe halogeny czy xenony. Fizyki nie oszukasz.

      Komentarz


      • #4
        Nie chodzi mi tyle o przyciemnienie bo to nie wchodzi w grę a rozklejenie lamp i pomalowanie wkładów. Bawił się w to ktoś?

        Komentarz


        • #5
          Ano bawiłem się tyle, że nie w O1 a w Nubirze 1. Tam również były takie pseudo chromowane dekory. Cienki glancpapier i matowa farba a spraju. Trochę zabawy z rozklejaniem i sklejaniem ale bez dramatu. Ważne , żeby nie ruszać zasadniczego odbłyśnika. Nie miałem problemów ani z przeglądami ani z kontrolami w trasie
          W wyborach miss, stwierdzenie "Dać za wygraną" nabiera zupełnie innego znaczenia.

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X