Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Uchwyty w podsufitce od Seata Leona oraz inne swapy wyposażenia

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Uchwyty w podsufitce od Seata Leona oraz inne swapy wyposażenia

    Witam
    Bardzo podobają mi się rączki w podsufitce w Leonie I. W Octavii po złapaniu i puszczeniu po prostu uderzają w podsufitkę, a w Leonie są lepiej wyprofilowane, a na dodatek łagodnie i powoli opadają. Czy pójdzie taka przekładka? W Skodzie profilu w podsufitce czy przetłoczenia nie ma więc o jeden problem z głowy.
    Oprócz tego założyłem uszczelki na reflektory, oryginalne audio na tył, planuję wymienić lampkę na taką z superba albo passata b5, założyć siłowniki maski, podświetlenia pod nogami w aucie po otwarciu drzwi, drugą lampkę w bagażniku, pokrętła w chromie, uszczelki tylnych drzwi od Leona, uszczelka od plastiku nad tablicą rejestracyjną, podświetlenie popielniczki i zapalniczki (popalone lampki). No i może pójdą też nowe loga Skody i polakieruję ramiona wycieraczek. Powymieniałem stos wyposażenia i zastanawiam się, co można jeszcze zeswapować z bogatszych modeli bądź pokrewnych modeli.
    Uchwyt na kubek zintegrowany z małym schowkiem z Lupo jest w drodze do mnie, a kierownicę trójramienną muszę kupić na szrocie. Wyciszenie maski i drzwi również w planach. Wiem, że jest 14 stron tematów, jednak nie interesują mnie takie bajery jak tempomat, xenony, kiera z multifunkcją (mam radio niestandardowe) albo grzane dupy (ze względu na koszty i czas).
    Proszę o krótkie bądź długie, ale konkretne i treściwe listy. Wiem, że nia każdy chwali się swoimi osiągnięciami zakłądając nowy temat
    Dziękuję i pozdrawiam

  • #2
    nowobogacki1 Kolego nie ma tak łatwo, że założysz tutaj sobie temat z 20 problemami a forumowicze będą słać do Ciebie listy
    Użyj opcji "szukaj" poczytaj, popytaj w odpowiednich działach na konkretny temat, a nie wszystko do jednego wora.
    Co do uchwytu to tak na szybko dla przykładu - Rączka podsufitki - Octavia Club Polska co prawda OII ale OI też się tam przewija



    CB Harry II ASC + Triflex

    Pozdrawiam Mirek!!

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X