Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Radio z zielonym podświetleniem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Radio z zielonym podświetleniem

    Cześć,

    Mam zamiar wymienić w mojej Octavii radio (obecnie Pioneer mvH-1400UB) ze względu na to, że brakuję mi funkcji Bluetooth do streamowania muzyki i nie tylko bezpośrednio z telefonu.

    Czy macie jakieś propozycje które zagrają lepiej albo chociaż równie dobrze jak obecne radio?
    Na razie głośniki seryjne, ale w niedługiej przyszłości chcę założyć coś lepszego (ale bez szału) i wyciszyć przód.

    Zależy mi również na tym, by radio się fajnie komponowało z resztą zielonego podświetlenia.
    Jakieś propozycję do 300-400zł?

    Jeżeli macie jakieś fajne propozycję radia 2DIN, w miarę rozsądnej cenie, to też możecie podesłać.

    Z góry dzięki!
    Ostatnio edytowany przez Tavano; 39981.

  • #2
    Hej,
    Zerknij na to: Link
    2-DIN - zerknij na to: JVC KW-920BT Radio samochodowe CD USB BLUETOOTH , 2DIN - sklep iCOMP.pl (4975769434662) - Komputery Laptopy Kasy fiskalne Dzierżoniów Bielawa Ząbkowice Śląskie - trochę ponad budżet, ale naprawdę konkretna pozycja
    1-DIN - Audiopioneer.pl Profesjonalny sklep ze sprzętem AUDIO-VIDEO, RTV oraz AGD. Tylko najlepsze marki SERDECZNIE ZAPRASZAMY ! - tańsze i też bardzo ciekawe. Parę lat temu miałem Soniacza z serii x-plode i grało naprawdę dobrze

    Pozdrawiam
    Moja "córeczka"
    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...554967#1554967

    Komentarz


    • #3
      Po dłuższym zastanowieniu jednak chyba postawię na radio 1DIN.

      Sony wygląda solidnie, czy można na nim włączyć zielone podświetlenie, czy raczej zrezygnować z podświetlenia na rzecz "jakości"?

      mikko1

      Komentarz


      • #4
        Tu jest prezentacja radia, na której jest niebieskie podświetlenie - IMO ładniejsze. Kwestia znalezienia wersji z niebieskim podświetleniem, bo w komentarzach piszą, że nie ma możliwości zmiany.
        Moja "córeczka"
        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...554967#1554967

        Komentarz


        • #5
          zielone podświetlenie ma sony ori 2 din, które siedzi np. w moim Focusie mk2, może by podeszło do Octavki - tylko by trzeba wtyczki pewnie przerabiać. Są wersje mp3 lub ze zmieniarką na 6 płyt cd wbudowaną - oba użytkuje. Naprawdę fajnie to gra jak na serie.... Aux jest na kablu zewnętrznym, bt nie wiem czy dostępne na kablu. nie bawiłem się.
          Link

          Komentarz


          • #6
            To nie tyle propozycja dla Ciebie (nie z tym budżetem) ale tak prezentuje się Alpine CDE-W235BT w Octavii I, poglądowo gdybyś jednak poszedł w coś z 2DIN.
            Załączone pliki

            Komentarz


            • #7
              podepne sie pod temat. mam oryginalne radio skoda symphony i nie wiem co kupic lepiej, czy taka cyfrowa zmieniarke ktora jest plug and play z tylu radia i mozna podpiac pen drive lub karte sd czy lepiej samo radio dedykowane np pioneer czy jvc ? z tego co sie dowiaduje to kupujac radio zwykle mp3 dedykowane do octavii 1din to nie bedzie mi dzialalo sterowanie z kierownicy i trzeba dokupic takie male "cos" co kosztuje bagatela 150 zl. czyli robi sie juz 400 zl gdzie zmieniarka kosztuje ok 230 zl. Ktos mial doczynienia z taka zmieniarka Link

              Komentarz


              • #8
                Przesiadłem się z symphony na takie, niedrogie radio: Kenwood KMM-120Y: tanie radio z USB i generalnie jestem zadowolony. Przód mam na tyle dobrze wyciszony i nagłośniony, że nawet nie chce mi się montować piecyka. Kolor da się dobrać idealnie, jest 9 - stopniowa regulacja barwy RGB. Equalizer jak za tą cenę bardzo przyzwoity, ma gniazdo na AUX i USB, odczytuje format FLAC. Jakiego byś radia nie wpakował, nie wyciągniesz więcej, jak 25-30W RMS, więc jeżeli planujesz wydać bliżej 300zł, niż 400zł, to szczerze polecam. Z tego co pamiętam jest bliźniaczy model mojego radia, ale z komunikacją bluetooth, więc wszystkie wymagania spełnione

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X