Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zmiana bębnów na tarcze.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zmiana bębnów na tarcze.

    Jak w temacie, dużo z tym zachodu ? Prócz nowych zacisków, jarzm, osłon tarczy, linek od recznego, nowych przewodów hamulcowych coś jeszcze potrzebuje ? Piasta pozostaje ta sama ?

    Z góry dzięki za podpowiedzi.

  • #2
    cała belka jest do wymiany I jak chyba najłatwiej kupić i zamontować, u siebie mam zmienione i różnica jest duża

    Komentarz


    • #3
      No tak ale znalezc belke ładnym stanie to cud......

      Komentarz


      • #4
        Tak na szybko:

        Link

        Link

        Komentarz


        • #5
          Moja belka ma mocowania pod zacisk, więc wolałbym dokupić potrzebne rzeczy i założyć. Stówa czy dwie, już nie robi róznicy

          Komentarz


          • #6
            bębny i masz mocowanie na zacisk ? dziwna sprawa... ja nie miałem u siebie. Dzięki temu że masz drugą belkę to jesteś w stanie ładnie przygotować ją sobie do montażu ( wyczyścić pomalować, wymienić tuleje ) a samo zamontowanie takiej gotowej belki to 1h.

            Komentarz


            • #7
              Yunior a skąd jesteś bo ja będę sprzedawał całą belkę z tarczami 232mm i czerwonymi zaciskami.
              Jeszcze na aucie, jeździ prosto. Będę zakładał u siebie drugą belkę z tarczami 256mm. Przód na 312mm już zmodziłem
              p.s. ktoś widział gdzieś w sklepie w Wwie zestaw gumek do zacisku Lucas 38mm z RSki?
              Ostatnio edytowany przez SkySzyja; 32445.
              Mój Zygzak McQueen
              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=75675

              Komentarz


              • #8
                Poszedł PW.

                Komentarz


                • #9
                  W opcji "na leniucha" - tu masz wszystko na gotowo, przypadkowo znalazłem, że kolega Silut sprzedaje:

                  Forum - Octavia Club Polska


                  Mój Zygzak McQueen
                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=75675

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez SkySzyja Zobacz wpis
                    p.s. ktoś widział gdzieś w sklepie w Wwie zestaw gumek do zacisku Lucas 38mm z RSki?
                    W RS jest 38mm?

                    Komentarz


                    • #11
                      Tak w O1 RS tylne tarcze są wentylowane 256mm i zacisk jest Lucas z tłoczkiem 38mm, w 1,8T 150KM np. jest tarcza pojedyńcza 232mm i zacisk z tłoczkiem 41mm (chyba system TRW). Klocki identyczne dla obu.
                      Ostatnio edytowany przez SkySzyja; 32445.
                      Mój Zygzak McQueen
                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=75675

                      Komentarz


                      • #12
                        Dlatego to mnie zaciekawiło, bo u mnie w 2.0 też jest 41mm.

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X