Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SUBWOOFER w boczku bagażnika.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Panowie wracając do tego subwoofera w boczku .

    Ktoś jeszcze ma i poleca ? Muszę dobrać dobry głośnik, co myślicie o JL Audio ?


    Miałem mieć sub w skrzyni jl audio ale facet oszukał mnie . Wziął zaliczkę i sub sprzedał

    Komentarz


    • #27
      Też bym taka zabudowa się zainteresował tyle że do hatchbaka A ciężki temat z tym

      Komentarz


      • #28
        Mam zabudowę w boczek dedykowaną (na Allegro 350 zł, ja wygooglowałem i udało się nabyć za 300 zł z wys)) i głośnikJL Audio 10Wv3-4 25cmm 300w RMS (o ile pamiętam razem z maskownicą 220zł) (Głośnik JL Audio 10W0v3-4 25cm 300W RMS - 7344882425 - oficjalne archiwum Allegro ) + wzmak Rodek 2100A (chyba 300zł) gra w mostku, ukryty pod prawym boczkiem bagażnika Wzmacniacz Rodek R2100A2 2x105w rms 1x300w USA - 7357013355 - oficjalne archiwum Allegro


        wg danych głośnika, skrzynia optymalna to 17l, natomiast u mnie siedzi w 15l i na słuch to trochę ten głośnik jakby był zdławiony przez mały litraż obudowy.

        Generalnie warto jak cholera taką zabudowę w boczek, bo w kombi nie zajmuje przestrzeni bagażowej, konkretnie wspomaga niskimi tonami dźwięk, ładnie wygląda z fabryczna maskownicą.

        gdybym stał ponownie przed wyborem czy kupić zabudowę czy nie, bez namysłu TAAAAAK

        Ponoć do tej obudowy lepszy jest głośnik Audio System R10 FLAT, gdyż może nisko zagrać w obudowie (o ile dobrze pamiętam) 13 l

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X