Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Montaż świateł dziennych Octavia 1

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Montaż świateł dziennych Octavia 1

    Witam. Koledzy mam pytanie odnośnie montażu świateł dziennych. Zamówiłem sobie zestaw: Sklep internetowy Stig.pl
    Zgodnie z instrukcją którą mi przesłali trzeba podciągnąć + ze skrzynki bezpieczników po stacyjce. Podejrzewam że będzie to ten sam bezpiecznik pod który podłączałem tempomat jak montowałem. Mam tylko jeden problem którędy podciągnąć ten przewód z komory silnika pod skrzynkę bezpieczników? Czy możecie coś podpowiedzieć?
    "Jeżeli udoskonalasz coś dostatecznie długo - na pewno to zepsujesz"
    PRAWO MURPHY'EGO

  • #2
    Zamieszczone przez marcooprodigy Zobacz wpis
    Mam tylko jeden problem którędy podciągnąć ten przewód z komory silnika pod skrzynkę bezpieczników? Czy możecie coś podpowiedzieć?
    Zdemontuj wycieraczki, podszybie, mechanizm wycieraczek i pod nim masz dekiel. Tędy dojdziesz do skrzynki bezpieczników.
    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

    Komentarz


    • #3
      Trzeba było dołożyć stówkę i kupić philips daylight albo osram. Miałem już kiedyś takie no-name z plastikowymi kloszami, nieco po ponad roku kilka diod nie świeciło, klosze się wypiaskowały i pożółkły plus do tego obie lampki rozszczelnione.
      Ponad 2 lata wożę u siebie philipsy i zero problemów. Dlatego gdybym miał wyrazić swoje zdanie to było by ono takie a nie inne.
      ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
      Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
      Spalanie - Motostat.pl
      Spalanie - Motostat.pl

      Komentarz


      • #4
        Oczywiście kolego każdy ma prawo do swojego zdania. Powiem Ci szczerze że mam zaufanie do produktów tam sprzedawanych. Kupiłem czujniki parkowania i jestem bardzo z nich zadowolony. Nie miałem żadnych zastrzeżeń co do jakości. Tutaj chce po prostu sprawdzić jak się będą eksploatowały te światła. Fortuny za nie nie zapłaciłem więc nawet jak pod dwóch latach będę zmuszony wymienić to nie będę płakał.
        "Jeżeli udoskonalasz coś dostatecznie długo - na pewno to zepsujesz"
        PRAWO MURPHY'EGO

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
          Zdemontuj wycieraczki, podszybie, mechanizm wycieraczek i pod nim masz dekiel. Tędy dojdziesz do skrzynki bezpieczników.
          Kolego Koleś jak zwykle na Ciebie to zawsze można liczyć i na Twoje podpowiedzi. Dzięki za to.
          Powiem szczerze że myślałem jeszcze żeby przedostawać się do kabiny gdzieś za filtrem powietrza bo ponoć jest jeszcze jakaś taka opcja ale to się okaże w czasie montażu. Jak nie będę mógł tego zrobić łatwiej to zdejmę podszybie i wejdę tamtędy.
          "Jeżeli udoskonalasz coś dostatecznie długo - na pewno to zepsujesz"
          PRAWO MURPHY'EGO

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez marcooprodigy Zobacz wpis
            to zdejmę podszybie
            Warto to zrobić i przy okazji posprzątać zakamarki.
            Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
            Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

            Komentarz


            • #7
              po co tyle zachodu,demontaze, poszukiwania itd, a nie prosciej tak Error Page | eBay

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez gumpinoga Zobacz wpis
                po co tyle zachodu,demontaze, poszukiwania itd, a nie prosciej tak Error Page | eBay
                Sprowadzasz takimi podpowiedziami ryzyko utraty dowodu rejestracyjnego przy kontroli drogowej. Z prostej przyczyny na kloszu świateł kierunkowskazu w OI nie masz wybitych odpowiednich oznaczeń.
                Posterunkowy Kowalski jest właśnie "świeżo po szkoleniu" ma całą wiedzę w małym palcu a żeby się nie zmarnowała zakwestionuje to i leżycie obywatelu.

                Światła do jazdy dziennej – Wikipedia, wolna encyklopedia
                Ostatnio edytowany przez Bambek1; 38218.
                ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
                Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
                Spalanie - Motostat.pl
                Spalanie - Motostat.pl

                Komentarz


                • #9
                  nic z tego,jezdze ja i wielu innych kierowcow i nie slyszalem zeby komus zabrali dowod

                  Komentarz


                  • #10
                    Też zastanawiałem się nad żarówkami dual. Wybrałem jednak światła do jazdy dziennej, bo po co mam jeździć z duszą na ramieniu że dowodzik poleci. Duale tanie nie są a nie mają homologacji. Z daleka widać jak ktoś jeździ na dualach i dowody rejestracyjne można zabierać masowo. Wystarczy ze patrol stanie na jakimś skrzyżowaniu i pozamiatane.

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X