Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

jak zdjac boczki drzwi od strony kierowcy skoda octavia I

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • jak zdjac boczki drzwi od strony kierowcy skoda octavia I

    potrzebuje pomocy przy demontazu boczka drzwi od kierowcy krok po kroku najlepiej, foto lub film mile Link.

  • #2
    Kolego sprawa prosta. Śrubki masz tak:
    1. Dookoła obicia ( te widać)
    2. Pod maskownica głośniczka wysokotowonwego ( trzeba delikatnie uchyilć klamkę i małym śrubokrętem uchylić ten plastik z głośniczkiem i regulacją lusterek aż wyskoczy- pod nim jest śrubka)
    3. Są jeszcze śruby pod uchwytem (tu gdzie ciągniesz za drzwi i masz szyby el. Trzeba podważyć ten płaski plastik w takie kropki potem cały panel z przyciskami pociągnąć do góry i tez wyskoczy i masz tam śruby)

    W punktach 2 i 3 masz wtyczki które musisz delikatnie wypiąć, masz tez wtyczkę w lampce sygnałowej na dole drzwi ale to proponuje wypiąć na samym początku.
    Jak już będziesz po tym to boczek masz luźny u dołu - trzyma się tylko na listwie zasuwanej wzdłuż szyby oraz na lince od klamki - musisz delikatnie odgiąć boczek dołem od blach tak z 10 cm i delikatnie popychać go pionowo do góry, listwa wyskoczy. Potem wypinasz klamkę z linki i i boczek masz w ręce

    Powodzenia - 5 - 10 minut roboty.

    Jak coś to pisz na prv. Dam Ci nr tel i powiem co i jak.

    ...Moje Cappuccino MPi...

    jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
    sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
    wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

    Komentarz


    • #3
      Być może źle pamiętam,ale na dole boczka jest jeden wkręt.
      Zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach.

      Komentarz


      • #4
        Zależy od rocznika i wyposażenia. Wersja bez elektryki.
        Ostatnio edytowany przez gmpl; 27996. Powód: Wersja z elektryką.
        Moja OCT

        Autor postu zastrzega sobie prawo do zmiany punktu widzenia w dowolnym momencie.http://www.mynavi-expert.pl -Nawigacja, Etka 8PL !!!, Elsa, filmy-online.

        Komentarz


        • #5
          Moja OCT

          Autor postu zastrzega sobie prawo do zmiany punktu widzenia w dowolnym momencie.http://www.mynavi-expert.pl -Nawigacja, Etka 8PL !!!, Elsa, filmy-online.

          Komentarz


          • #6
            A no to nie wiedziałem, że to takie proste.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X