Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Uchwyt Magnetyczny

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Uchwyt Magnetyczny

    Witam
    Czy ktoś może wpadł na pomysł wykorzystania ori uchwytu na telefon w O1?
    Chciałbym wykorzystać go jako uchwyt magnetyczny i do tego myślałem żeby zrobić w nim również indukcyjne ładowanie. (Są takie gotowe uchwyty na szybe ale chciałem wykorzystać ten uchwyt).

    Ktoś już może bawił sie w to?

    Inked2002-skoda-octavia-9_LI.jpg

  • #2
    Akurat ja nie posiadam ori uchwytu. Ciekawy pomysł zarzuciłeś i... chyba będziesz pionierem w tej dziedzinie z pełną własnością wszystkich patentów
    ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
    Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
    Spalanie - Motostat.pl
    Spalanie - Motostat.pl

    Komentarz


    • #3
      Na temat uchwytów magnetycznych Link i trzyma jak Żyda za serce a telefon duży +eti ten uchwyt to jedynie na czapkę

      Komentarz


      • #4
        Ja poszedłem w tę stronę Moja Skoda Superb: Bezpieczny uchwyt na telefon z ładowarką - 2 sec
        www.prostetorodo.pl

        Komentarz


        • #5
          A mój telefon jest schowany w torbie leżącej za fotelem kierowcy. Nie wypada i nie ma z nim problemu. :-)

          Komentarz


          • #6
            ja zakupilem uchwyt magnetyczny, przy pomocy bardzo twardej i odpowiednio wygietej blaszki zamocowalem nie uszkadzając nawet mikroryśnięciem kokpitu , wywalając to co niby przyczepia sie do kratki nawiewu, przykrecilem uchwyt z ładowaniem do w/w blaszki , dziala perfekcyjnie i jest w idealnym miejscu , nie razi w oczy , a jednoczesnie jest w zasiegu reki
            blaszka jest na tyle cienka ze pieknie wchodzi miedzy ramke a kokpit i pod ranka jest śróbka , ktora przy okazji przykreca blaszke , wszytsko estetyczni i stabilnie
            Załączone pliki
            jest O1 RS 1.8T XENON
            była O1 1.9 TDI AGR

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X