Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Radio 2 DIN JVC [O1FL]

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Radio 2 DIN JVC [O1FL]

    Witam,przybliżam się do zakupu radia 2 DIN do O1 FL 2000r i wychodzę z zapytaniem czy radio tego typu podeszłoby do Octavki?
    Link
    W drodze ewentualności jakie radio w podobnej cenie pasowałoby do tego modelu?

  • #2
    Podejść podejdzie - ale ja bym szukał chinczyka z androidem - więcej możliwości da. Mam w tej chwili na Windows CE radio i szczerze do bani jest -pytanie czy potrzebujesz odtwarzacza płyt w radiu
    http://forum.octaviaclub.pl/node/2558934
    https://www.facebook.com/ZielonaOctaviaByAndy/

    Komentarz


    • #3
      Jeśli wciąż szukasz radyjka to ja mogę polecić Ci takie jakie ja kupiłem android działa elegacko i można w nim zainstalować wszystko jak w telefonie.

      Link

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Piotrekkr Zobacz wpis
        Jeśli wciąż szukasz radyjka to ja mogę polecić Ci takie jakie ja kupiłem android działa elegacko i można w nim zainstalować wszystko jak w telefonie.

        Link
        I jak to radyjko się spisuje? 1gb ramu nie za mula tego radyjka ? Pytam bo dość mocno chodzi mi po głowie zakup tego radyjka. A w necie bardzo mało opinii
        Zapraszam --> Octavia by Scobel89
        --------------------
        ----------
        1.6 BFQ 102KM -


        Pozdrawiam
        Scobel89

        Komentarz


        • #5
          Szczerze mówiąc uważam to za najlepszy zakup jaki zrobiłem. Mam zainstalowanego Yanosika na nim i zawsze jak gdzieś jadę to radio gra a Yanosik pracuje bez zacięć itp.

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Piotrekkr Zobacz wpis
            Szczerze mówiąc uważam to za najlepszy zakup jaki zrobiłem. Mam zainstalowanego Yanosika na nim i zawsze jak gdzieś jadę to radio gra a Yanosik pracuje bez zacięć itp.
            I jeszcze dwa pytanka ? Jak długo sie włącza twoje radyjko po cało nocnym postoju? Radio się wyłącza całkiem czy wchodzi w stan uśpienia?
            Zapraszam --> Octavia by Scobel89
            --------------------
            ----------
            1.6 BFQ 102KM -


            Pozdrawiam
            Scobel89

            Komentarz


            • #7
              Jednak kupiłem coś innego - Vordon AC-8201A Yellowstone

              Link

              Puki co mega zadowolony
              Zapraszam --> Octavia by Scobel89
              --------------------
              ----------
              1.6 BFQ 102KM -


              Pozdrawiam
              Scobel89

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Piotrekkr Zobacz wpis
                Jeśli wciąż szukasz radyjka to ja mogę polecić Ci takie jakie ja kupiłem android działa elegacko i można w nim zainstalować wszystko jak w telefonie.

                Link
                Mogę prosić o fotkę jak to wygląda po montażu? Czy jest możliwość instalacji aplikacji na karcie pamięci?

                ​​​​ Chodzi mi np o to, że na radio wrzucam sobie nawigację "maps.me" a mapy do niej ładuję na kartę. Navi jest offline i mapy PL ważą około 1.1 GB, do tego chce mieć mapy kilku innych krajów o łącznej wadze około 5-6 GB.
                ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
                Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
                Spalanie - Motostat.pl
                Spalanie - Motostat.pl

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X