Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Logo niebieskie Skody.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Logo niebieskie Skody.

    Witam. Kupiłem niedawno Skodę Octavię 1 2.0 w wersji Elegance. Emblematy Skoda na grillu oraz na klapie bagażnika są dość mocno wytarte. Można tylko zauważyć, że był to kolor niebieski. Czy wie ktoś jaki symbol ma niebieskie logo Skody i gdzie mogę takie dostać? Pozdrawiam

  • #2
    To musiało być oklejone lub pomalowane. Albo z 19** ktoregos roku.

    Komentarz


    • #3
      Głowy nie dam bo nigdy mnie mnie takie rzeczy nie zajmowały ale IMO jest to efekt blaknięcia czy utleniania koloru oryginalnego zielonego logo. U mnie było podobnie, jak uda mi się odnaleźć w bezmiarze garażowego bałaganu stare emblematy to wrzucę fotkę. Z mojego schodziła bezbarwna folia i tam gdzie już jej nie było było bardziej niebieskie niż tam gdzie jeszcze była, a było też i trochę miejscami zielone, a miejscami całkowicie metaliczne (srebrne).
      Może to efekt oddziaływania soli, promieniowania UV?
      ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
      Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
      Spalanie - Motostat.pl
      Spalanie - Motostat.pl

      Komentarz


      • #4
        potwierdzam, to efekt nasłonecznienia. Tez mi sie niebieskie kury zrobiły z przodu i z tyłu

        Komentarz


        • #5
          Dziękuje wszystkim za odpowiedz. Wiec zostaje mi kupno standardowego z zielonym malowaniem. Pozdrawiam i szerokiej drogi

          Komentarz


          • #6
            Kup czarno-srebrne. Te zielone są obleśne.

            Komentarz


            • #7
              Poszukaj na forum namiarów gdzie do O1 kupić emblematy i kup tak jak kolega wyżej pisze czarno-srebrne
              Skoda OCTAVIA III kombi 2.0 TDI 150 KM
              Stage 1
              191 KM 446 NM

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X