Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

komfortowe kierunkowskazy Octavia I - czy ktos montował?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    icemerc jeśli wziąłeś te komforty od hayperekpo , to on ma instrukcje normalną. chyba też gdzieś to mam od chłopaków.
    Tam wszystkie kable są jak trzeba, mimo wszystko przed montażem polecam sobie wziąć próbnik 12v - te kable przy których masz podłączenie, lewy kierunek, prawy kierunek, awaryjne i plus po zapłonie łatwo sprawdzić -

    próbnik - masa do blachy gdziekolwiek nawet przy skrzyni, a końcówką sprawdzasz poszczególne kable.
    Ja u siebie tak to podłączałem, zgodnie z instrukcją do przekaźnika świateł awaryjnych. Ogółem dzięki temu się dowiedziałem że włącznik awaryjnych jest jednocześnie przekaźnikiem kierunkowskazów w całym aucie. Jak wyjmiesz i odepniesz włącznik to nie masz kierunków :P

    http://forum.octaviaclub.pl/node/2558934
    https://www.facebook.com/ZielonaOctaviaByAndy/

    Komentarz


    • #27
      Zamontowane działa

      Komentarz


      • #28
        Również dziś zamontowałem moduł w swojej Octavii, polecam gorąco zakupy u hayperekpo . Montaż bezinwazyjny i praktycznie bezproblemowy, musiałem tylko chwilę się pomęczyć by pochować przewody i wcisnąć przycisk od awaryjnych na swoje miejsce.
        Srebrna Szczała 1.6 Octavia I FL Classic - sprzedana po 15 latach
        Jeszcze srebrniejsza Szczała 1.8T Octavia I FL Elegance

        Zapraszam do obejrzenia mojego auta i luźnych pogaduch
        Škoda Octavia I FL Elegance+ 1.8T 4x4

        Komentarz


        • #29
          Zamieszczone przez Matfiejkos Zobacz wpis
          Również dziś zamontowałem moduł w swojej Octavii, polecam gorąco zakupy u hayperekpo . Montaż bezinwazyjny i praktycznie bezproblemowy, musiałem tylko chwilę się pomęczyć by pochować przewody i wcisnąć przycisk od awaryjnych na swoje miejsce.
          Ktoś wie jak skontaktować się z hayperekpo na pw nie odpisuje

          Komentarz


          • #30
            Spróbuj przez Facebook ale doszły do mnie informacje, że skończył z tym biznesem. Nie potwierdzone i mam nadzieję, że nieprawdziwe.
            Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
            Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

            Komentarz


            • #31
              OK. już wiem, że robi to nadal.
              Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
              Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X