Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zasłony przeciwsłoneczne O1

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zasłony przeciwsłoneczne O1

    Witajcie.
    Ktoś z Was spotkał się z takimi zasłonami do OI?
    Przykładowe do innych modeli aut poniżej:
    Error 404
    Link
    ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
    Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
    Spalanie - Motostat.pl
    Spalanie - Motostat.pl

  • #2
    Bambek1
    Zasłonki / roletki / osłony przeciwsłoneczne dedykowane do Skoda Octavia I Kombi (1996-2010)

    Komentarz


    • #3
      Masz chyba lepsze Google ode mnie ​​​​​.
      Akurat poszukuję do liftbacka ale w tym sklepie tylko mają boczne na tył, nie ma klapy.
      ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
      Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
      Spalanie - Motostat.pl
      Spalanie - Motostat.pl

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Bambek1 Zobacz wpis

        Masz chyba lepsze Google ode mnie ​​​​​.
        Akurat poszukuję do liftbacka ale w tym sklepie tylko mają boczne na tył, nie ma klapy.
        musisz wymienić na kombi :-)

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez slagier Zobacz wpis

          musisz wymienić na kombi :-)
          Heh był czas, że miałem takie myśli ale to przyszło po jakimś czasie jak już w swojej miałem wszystko wyszykowane na tip-top "jak dla siebie" . Teraz już jest chyba za późno i wymieniać liftbacka na kombi nie za bardzo jest potrzeba.

          ​​​​​​
          ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
          Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
          Spalanie - Motostat.pl
          Spalanie - Motostat.pl

          Komentarz


          • #6
            za 199zł Solar-Ride do Octavia 1 HB . Sam sie mocno nad tym zastanawiam....

            Komentarz


            • #7
              Widziałem to w zafirze B u znajomego, bardzo fajny efekt zacienienia wnętrza a jednocześnie minimalne ograniczenie widoczności. Ma komplet, tył boki razem z klapą. Przypomina to patrząc od wewnątrz efekt coś jak reklama sitodrukowa.
              Gdyby do OI był komplet z klapą to już był by zamówiony bez względu na cenę a tak bez tyłu będzie to IMO wyglądać jak pół ptaka zza krzaka.
              ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
              Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
              Spalanie - Motostat.pl
              Spalanie - Motostat.pl

              Komentarz


              • #8
                Dlaczego wybrałeś akurat takie rozwiązanie? Niedużo drożej mógłbyś przyciemnić szyby folią, a ona lepiej się sprawdza jeśli chodzi o ograniczenie przenikania promieni słonecznych UV i nagrzewania się samochodu i jest mniej podatna na uszkodzenia.
                Materiały z atestem wyłącznie od renomowanych producentów. Szeroka paleta kolorów i odcieni. Wieloletnie doświadczenie i gwarancja. Sprawdź nas!

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez Szybex Zobacz wpis
                  Dlaczego wybrałeś akurat takie rozwiązanie?
                  Po pierwsze powodu ceny. O przyciemnianie pytałem w 3 różnych miejscach i najtaniej to było 650 zł najdrożej 800zł przy użyciu folii dobrych jakości. Dało by się taniej za około 500zł ale najtańszymi foliami i był tekst - może marketingowy, nie wiem nie znam się na foliach- "ale tych najtańszych folii bym Panu nie polecał". Poza tym wszędzie podobny tekst "no z tyłu to duża szyba jest, pójdzie dużo folii".

                  Po drugie czasem przydaje się moskitiera w aucie zwłaszcza na wyjazdach wakacyjnych po mazurach. Można auto zostawić z otwartymi szybami i na wieczór nie masz roju wszelkiej maści owadów w środku.

                  Zamieszczone przez Szybex Zobacz wpis
                  a ona lepiej się sprawdza jeśli chodzi o ograniczenie przenikania promieni słonecznych UV i nagrzewania się samochodu i jest mniej podatna na uszkodzenia.
                  Wiem, zgadzam się.
                  Ostatnio edytowany przez Bambek1; 38218.
                  ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
                  Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
                  Spalanie - Motostat.pl
                  Spalanie - Motostat.pl

                  Komentarz


                  • #10
                    Poza tym zasłonki mają jeszcze jeden plus - mozna je zdemontować w każdej chwili. Szyb przyciemnianych nie. No chyba, że ktos sobie wymienia co pół roku szyby ( lato przyciemniane, zima zwykłe ) i ma z tego FUN

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez icemerc Zobacz wpis
                      Poza tym zasłonki mają jeszcze jeden plus - mozna je zdemontować w każdej chwili. Szyb przyciemnianych nie. No chyba, że ktos sobie wymienia co pół roku szyby ( lato przyciemniane, zima zwykłe ) i ma z tego FUN
                      Chyba prościej było by mieć drugi komplet drzwi i klapę. Drzwi letnie, drzwi zimowe wymieniane razem z kołami.
                      ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
                      Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
                      Spalanie - Motostat.pl
                      Spalanie - Motostat.pl

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez Bambek1 Zobacz wpis
                        Po drugie czasem przydaje się moskitiera w aucie zwłaszcza na wyjazdach wakacyjnych po mazurach. Można auto zostawić z otwartymi szybami i na wieczór nie masz roju wszelkiej maści owadów w środku.
                        To jest dobry argument przemawiający na plus dla zasłonek, ale myszą naprawdę być dobrze dopasowane i przylegać do uszczelek.

                        Co do kosztów to trzeba patrzeć w przyszłościowo i zastanowić się jaki czas eksploatacji wytrzymają takie zasłonki. Jeśli chodzi o przyciemnianie to również odradzamy tanie niemarkowe folie, ale my ich po prostu nie stosujemy

                        Komentarz


                        • #13
                          po mojej O1 VRS liftback został mi taki zestaw , dwie boczne na tylne drzwi i roleta na tył , wszytsko w idealnym stanie , spełniało swoją rolę w 100 % , chętnie odsprzedam
                          jest O1 RS 1.8T XENON
                          była O1 1.9 TDI AGR

                          Komentarz


                          • #14
                            daj cenę na PW i zdjęcie zainteresowany

                            Komentarz


                            • #15
                              Jak pierwszy zainteresowany się nie zdecyduje, to ja też jestem chętny i poproszę o fotki i cene.

                              Komentarz


                              • #16
                                miłem remont garażu , i dzięki porządkom udało mi sie w końcu odkopać zasłonki , klipsy do mocowania i roletę tył , zainteresowani jeszcze ?
                                jest O1 RS 1.8T XENON
                                była O1 1.9 TDI AGR

                                Komentarz


                                • #17
                                  Jaka cena?
                                  ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
                                  Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
                                  Spalanie - Motostat.pl
                                  Spalanie - Motostat.pl

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    tak oczywiscie, porposzę na PW informację

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      mam tez oryginalna kierownice od VRS O1 zdjętą przy przebuegu okolo 70 tys km
                                      jest O1 RS 1.8T XENON
                                      była O1 1.9 TDI AGR

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Ja też proszę info o cenie.

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          zestaw leci do mnie czekam na wiosne i lato aby przetestowac

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            zasłonki i roleta już sprzedane , kierownica została
                                            jest O1 RS 1.8T XENON
                                            była O1 1.9 TDI AGR

                                            Komentarz

                                            POWRÓT NA GÓRĘ
                                            Pracuję...
                                            X