Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lampy przeciwmgielne przednie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Lampy przeciwmgielne przednie

    Witam ostatnio bardzo chodzi mi po głowie doposażenie mojej skodzinki w przednie lampy przeciwmgielne ale za Chiny nie mogę znaleźć nic na ten temat czy ktoś się może spotkał z takimi w skodzie octavi 1 tour (to samo co i scoda octavia 1) a może ktoś ma na sprzedaż takie halogeny??

  • #2
    Przeciwmgielne w O1 są zintegrowane w głównym reflektorze.
    http://forum.octaviaclub.pl/node/2558934
    https://www.facebook.com/ZielonaOctaviaByAndy/

    Komentarz


    • #3
      Nie jestem pewien ale Octavia 1 przed liftem czyli chyba przed rokiem 2001 miała inne lampy , bez przeciwmgielnych.

      Komentarz


      • #4
        Moja skoda wygląda z przodu tak. Ok może i ma zintegowane lampy przeciwmgielne ale jak dla mnie niestety są niewystarczające chodziło by mi raczej o dołożenie dodatkowych lamp w miejscu zaślepek tych dolnych Aha i moja jest z rocznika 2008

        Link

        Edit: Znalazłem rozwiązanie na innym forum jak by kogoś interesowało podaję link: 403 — Доступ запрещён Podobno są to halogeny z Octavii 2 najwyżej trochę się pobawię z przeróbkami.
        Ostatnio edytowany przez Scodulec Octaviusz; 45659.

        Komentarz


        • #5
          OK.
          A teraz zapytam , po co Ci to ?
          Tak dla szpanu ?

          Często widzę w Krakowie w piękną słoneczną pogodę jak jacyś "fajni chłopcy w swoich wypasionych brykach" pomykają w dzień na światłach przeciwmgielnych.
          I im się wydaje że są tacy fajni , ekstra a ja uważam ze to słoma z butów wystaje.

          Komentarz


          • #6
            Dla lepszej widoczności podczas jazdy we mgle btw. I w mojej skodzie nie wiem musiałbym to sprawdzić ale chyba nie ma tych zintegrowanych przeciwmgielnych w lampach a nie uśmiecha mi się wymieniać całych lamp teraz.

            Komentarz


            • #7
              Napisałeś że zintegrowane lampy przeciwmgłowe w Twojej Skodzie są niewystarczające , potem piszesz że chyba ich nie masz ? ? ?
              Sprawdź dobrze bo fabrycznie na pewno były montowane we wszystkich wersjach.
              Może żarówki masz przepalone ?

              Komentarz


              • #8
                Poza tym światła przeciwmgłowe z O2 to żadna rewelacja. We mgle niewiele pomagają i ich nie używam.
                Kiedyś w Kangoo 1 FL były montowane halogeny przeciwmgielne, co naprawdę robiły porządną robotę. Później nie widziałem w żadnym z użytkowanych pojazdów tak dobrych halogenów p. mgłowych.

                Komentarz


                • #9
                  Niestety, nie każda O1 ma przeciwmgielne.

                  Kumpel ma od nowości 1.9tdi 110km rok chyba 2004 i tam w lampie jest piękna plastikowa-chromowana imitacja soczewki udająca soczewkę przeciwmgielnych, do tego włącznik świateł nie posiada włączania przednich świateł przeciwmgielnych.

                  Generalnie w O1 przeciwmgielne przednie o kant czterech liter można potłuc.

                  Używam ich natomiast jako do jazdy w dzień aby za dnia nie świecić xenonami bo często jeżdżę na baaardzo krótkich odcinkach i pstrykanie xenonami szybko pewnie wykończyło by przetwornice jak i żarniki....

                  We mgle przeciwmgielne w O1 nic nie dają

                  Komentarz


                  • #10
                    KrzysiekVRS +1.

                    Miałem Octavię od nowości z 2002 roku i też nie miała przednich przeciwmgielnych (classic, czyli biedawersja) - jest dokładnie tak jak piszesz. Teraz też mam ksenony i też śmigam w dzień na przeciwmgielnych . Miałem kilka kontroli, nikt nigdy się nie przyczepił.
                    Srebrna Szczała 1.6 Octavia I FL Classic - sprzedana po 15 latach
                    Jeszcze srebrniejsza Szczała 1.8T Octavia I FL Elegance

                    Zapraszam do obejrzenia mojego auta i luźnych pogaduch
                    Škoda Octavia I FL Elegance+ 1.8T 4x4

                    Komentarz


                    • #11
                      Ja przednich przeciwmgielnych używam aby dobrze doświetlić podłoże jak jadę gdzieś gdzie wiem że są dziury bo bardzo ładnie świecą w dół, zwykłe krótkie niestety mało pomagają w tym celu
                      Moja bryczka:
                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=79825

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X