Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ori radio CD + MP3 - pytanie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ori radio CD + MP3 - pytanie

    W mojej kurze było ori radio na kasety, mam teraz Blaupunkta RomeNav mp3, chciałbym powrócić do ori radia ale warunek to CD+mp3.

    Czy w ogóle O1 miały kiedykolwiek CD+mp3 ??? Wiem, ze były radia Symphony CD bez mp3

    Czy np te radio Link (podejrzewam, że jest z Superba) podejdzie Plug&Play do O1 ?
    Czy pasuje na we wnękę O1 bez kombinowania ?

    Czy takie radio ma wyjście mini ISO na wzmacniacz (na zdjęciu wygląda jakby miało ale wolę się upewnić) ???

    Fabryczny kaseciak gra fatalnie,czy ten wyższy model powinien lepiej zagrać od tego kaseciaka ?

    Czy podczas odtwarzania mp3 jest wyświetlana nazwa np wykonawcy czy tylko nr folderu i utworu ???

    Wyczytałem kiedyś gdzieś, że radia Symphony mogą być w wersji K-Line i CAN.

    Moja O1 jest z 2003r, wersja RS więc nigdy nie było w tych wersjach FISa więc komunikacja radia powinna odbywać się tylko po K-Line a te radio z Superba jest już na 100% CAN..... zagada w ogóle radio z Superba CAN w O1 gdzie zapewne jest tylko K-Line ?
    Kup teraz na Allegro.pl za 250 zł - RADIO CD MP3 SKODA SYMPHONY OCTAVIA SUBERB KOD (8440847732). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!
    Ostatnio edytowany przez KrzysiekVRS; 48062.

  • #2
    To co udalo mi sie ustalic, jesli w instalacji O1 poza standardowymi kostkami ISO są jeszcze kostki mini ISO (u mnie są)najbardziej interesuje nas kostka mini ISO koloru zielonego, w ktorej powinny bycnosadzone 2 przewody nr 8 oraz nr 9 ktore ide do modulu komfortu co jednoznacznie mowi nam, ze radio ma komunikacje z autem juz poszynie CAN (to chyba jedyny element w O1, ktory idzie po CANie) Jesli jest w instalacji samochodu mini ISO zielona kostkani te 2 kabelki, radio Symphony mp3 z Superba powinno pasowac Plug&Play.

    Z tego co udalo mibsie jeszcze ustalic, lo zmianie radia na Symphony mp3 z Superba moze byc problem z podswietleniem, wtedy VAGiem nalezy przekodowac radio (w necie jest to opisane jak wykonac, wartość np z 204 trzeba zmienic na 400 i powinno dzialać - te wartosci sa podane z pamięci a pamięć bywa zawodana)

    W instalacji samochodu kostka mini ISO niebieska odpowiada za zmieniarkę, zielona mini ISO za komunikacje radia po szynie CAN z modulem komfortu, mini ISO żółta to wyjscie na wzmacniacz zewnętrzny.

    To tak w formie informacji dla kogos, kto bu potrzebował info :-)

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X