Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tylna wycieraczka skoda octavia 1U

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Tylna wycieraczka skoda octavia 1U

    Witam posiadam octavie 1u 1.6 sr akl sedan czy ktoś bawił się w założenie wycieraczki na tylna szybę bo się przymierzam,pozdrawiam

  • #2
    Przyłączę się ale coś cicho w temacie...Też mam ten plan. Zespolony z obsługą tylnej wycieraczki już czeka. Dopasuję jakiś mechanizm. Znajdę klapę po dzwonie i będę kombinował.

    Komentarz


    • #3
      No proszę.
      A ja poszedłem w drugą stronę i usunąłem wycieraczkę z klapy w moim kombi.
      Jednocześnie zazdroszcząc gładkiej szyby posiadaczom liftback'ów.
      Ostatnio edytowany przez Guzon; 37988.
      Ten tekst jest pierwszą próbą nawiązania kontaktu z istotami rozumnymi

      Komentarz


      • #4
        Cóż raczej chyba sobie odpuszczę bo zabawy za dużo i prawdopodobnie mija się z celem,pozdrawiam

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Harrikson Zobacz wpis
          Cóż raczej chyba sobie odpuszczę bo zabawy za dużo i prawdopodobnie mija się z celem,pozdrawiam
          Niekoniecznie...Kwestia chęci i zdolności.

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Guzon Zobacz wpis
            No proszę.
            A ja poszedłem w drugą stronę i usunąłem wycieraczkę z klapy w moim kombi.
            Jednocześnie zazdroszcząc gładkiej szyby posiadaczom liftback'ów.
            No to współczuję przy jeżdzie w mżawce i chlapie. W liftbaku tylna wycieraczka jest nie potrzebna, chociaż może być pożyteczna. Natomiast w kombi to konieczność, potwierdzona prze już 22 lata użytkowania.

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Marian 2 Zobacz wpis

              No to współczuję przy jeżdzie w mżawce i chlapie. W liftbaku tylna wycieraczka jest nie potrzebna, chociaż może być pożyteczna. Natomiast w kombi to konieczność, potwierdzona prze już 22 lata użytkowania.
              No właśnie nie. I tak nie korzystałem, a jak już ruda zaczęła ciec po szybie - zaślepiłem. Po zdaniu prawka 8 lat jeździłem busem blaszakiem (bez wewnętrznego lusterka), potem przesiadłem się na 15.5 m tandem. Obecnie lusterko mam wykierowane na dziecko w foteliku. Dla mnie środkowe lusterko w aucie jest zbędne.
              Ten tekst jest pierwszą próbą nawiązania kontaktu z istotami rozumnymi

              Komentarz


              • #8
                Ja jednak pobawię się z montażem tylnej wycieraczki w moje octavia 1 sedan ,mam już cały mechanizm z opla calibry ,pożyjemy zobaczymy

                Komentarz


                • #9
                  Wycofałem się z rezania tylnej wycieraczki. Powód jest prosty. Sprzedałem Octe. Zmiana na jedyny słuszny napęd...vorsprung durch technik Quattro . Już drugie w domu.

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X