Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lampki ostrzegawcze w drzwiach O1

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Lampki ostrzegawcze w drzwiach O1

    I jak widac po raz kolejny, najwiecej maja do powiedzania tacy, co 4x4 nie jezdzili nigdy, albo wsiedli pojechali pod market.

    Wjechac, a wjechac to jest znaczna roznica.

    Ja jade na narty i nie martwie sie czy bedzie miejsce, z ktorego potem jest problem wyjechac, albo podjechac przez okoliczne gorki w trakcie opadow sniegu lub przed nimi nie stanowi problemu.

    Tak, kazdy mieszka gdzie indziej. Ja mieszkam w rejonie Szczyrku, Wisly, Korbielowa. Tu kazdy ma jakies 4x4 w domu, chocby Panda albo Nive :szeroki_usmiech
    Ostatnio edytowany przez ahmed799; 6955.

  • #2
    Lamki ostrzegawcze w drzwiach O1

    Witam. szukam lampek ostrzegawczych do przednich drzwi. W chwili obecnej mam tam odblaski.
    Chciałbym się zapytać jaki jest nr tej lampki.
    Znalazłem coś takiego lampki o różnych numerach i wydaje mi się, że różnią się wielkością
    Każdemu życzę tyle samo powrotów do domu co i wyjazdów.
    Na pokładzie: Johny II ASC + Sirio ml-145
    Pozdrawiam i Szerokości!
    Octavia I, 1.6 (102PS) 2010r → Mazda 6, 2.0 (143PS) 2004r→Audi A4 B6, 1.8T (2xxPS) 2004r→ ... ?
    http://www.mazdaspeed.pl/modele/wspo...002-2007-gggy/

    Komentarz


    • #3
      Powiem krótko: 1J0947411E to lampka która powinna Cię interesować :diabelski_usmiech

      Komentarz


      • #4
        demmsi, A lampka 1J0947411B Nr, wychodzi ten sam, tylko ma końcówkę B zamiast E 1J0947411B
        Sorry za takie pytania, ale nie chce zaliczyć wtopy z zakupem, bo to jest raczej cześć na którą nie ma zbytnio popytu, to i ciężko później spieniężyć :P
        Każdemu życzę tyle samo powrotów do domu co i wyjazdów.
        Na pokładzie: Johny II ASC + Sirio ml-145
        Pozdrawiam i Szerokości!
        Octavia I, 1.6 (102PS) 2010r → Mazda 6, 2.0 (143PS) 2004r→Audi A4 B6, 1.8T (2xxPS) 2004r→ ... ?
        http://www.mazdaspeed.pl/modele/wspo...002-2007-gggy/

        Komentarz


        • #5
          Lampkę z literką 'B' wycofano 31 lipca 2000. Z literką 'E' to nowsza wersja.

          Komentarz


          • #6
            Dziś montowałem lampki w drzwiach w Octavii 1.
            Gdyby ktoś chciał na Śląsku to mogę zrobić.

            Jeśli we własnym zakresie chcesz to zrobić to prawą lampkę trzeba podłączyć do sterownika drzwi pin 5 a drugi kabelek ciągnąć do modułu komfortu.

            Lewą trzeba podłączyć do pinu 18 w sterowniku drzwi i drugi kabelek też do modułu komfortu.

            W module komfortu oba kabelki podłączyć trzeba do pinu 20 w środkowej wtyczce.
            Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
            Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X