Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] fotele

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] fotele

    Mój ojciec miał takowe oponki założone i przy 100 km/h odpadł mu kawał bieżnika.To raz.
    Dwa.Mąż kuzynki mojej żony ( ) pracuje w firmie zajmującej się bieżnikowaniem/nalewaniem opon.Rozmawiałem z nim nie raz i powiem tak.On sam(choć ma zniżki, tzn. wie kiedy coś z palety spada )jeździ na oponach normalnych czyli nie regenerowanych.To chyba mówi samo za siebie.
    Ale w teren - czemu by nie.No chyba,że zapier..la się 120 po lesie

    edit:
    Dodam,że to nie jest firma w garażu pana Stefana.Sprzedają opony na szeroki rynek.

  • #2
    [O1] fotele

    witam.
    mam zamiar kupic fotele:
    -z regulacja ledzwi
    -kubełkowe.
    tylna kanapa moze miec podlokietnik :wink:
    mozecie mi doradzic w co celowac??
    wiem ze pasuja fotele z toledo, leona ,golfa IV. a jak z audi ,pasuja?
    budzet mysle ze 600 -700zl.
    sprzedam do OI :

    szyby cala lewa strona
    nadkole nowe LP
    kontakt PW

    Komentarz


    • #3
      vince123, polecam textylne Recaro z GIV. Ja wychaczyłem jesienią 2012r kpl. za 800 zł w bardzo dobrym stanie. Ma wszystko co napisałeś + grzane stołki :szeroki_usmiech niektórzy polecają fotele z Leo TS, ale tam nie ma regulacji lędźwiowej. Meble z A3/S3 też będą pasować, bo to ta sama płyta podłogowa. Pastuch/A4/A6 to zdaje się tylko fotele podejdą, bo mocowanie kanapy jest inne.
      Black Pearl, Elegance & RS LOOK
      @ by Tune-up Gdańsk
      TDI VP++ i jeszcze rośnie
      Antek

      Komentarz


      • #4
        Tony065, mialem ostatnio fotele z naszej rs . i powiem ze bylem pozytywnie zachwycony. fajne trzymanie boczne, regulacja ledzwi... tylko troche w tylek zimno :roll:
        masz moze jakies foty jak to sie prezentuje w aucie?
        podgrzewania w ori i tak nie mam a chyba i sporo roboty przy tym by bylo ,wiec dlatego odpuszczam raczej..
        sprzedam do OI :

        szyby cala lewa strona
        nadkole nowe LP
        kontakt PW

        Komentarz


        • #5
          vince123, fotele wyglądają tak :arrow:

          tak jak napisałem, to wersja z GIV GTI 98', grzane stołki, regulacja lędźwi, podłokietnik z tyłu, "kubełki".
          Załączone pliki
          Black Pearl, Elegance & RS LOOK
          @ by Tune-up Gdańsk
          TDI VP++ i jeszcze rośnie
          Antek

          Komentarz


          • #6
            A fotele z a3 z 2006r tez pasują do o1

            Komentarz


            • #7
              A fotele z a3 z 2006r tez pasują do o1
              Nie
              Octavia ASZ/RS
              Jetta A5

              Komentarz


              • #8
                mar596, pasuje wszystko, co jest na tej samej płycie podłogowej GIV, czyli Bora, A3/S3, TT, Leon I, Toledo II.
                Black Pearl, Elegance & RS LOOK
                @ by Tune-up Gdańsk
                TDI VP++ i jeszcze rośnie
                Antek

                Komentarz


                • #9
                  Tony065, i taki zestaw w zupelnosci by mi wystarczyl. :wink:
                  jesli to nie tajemnica to ile taki zestaw wyszedl?
                  przegladam allegro od paru dni ale narazie nie ma nic konkretnego ( oprocz ceny ops: )
                  po zalozeniu swoich ori foteli czuje sie jakbym jezdzil siedzac na jakims wysokim taborecie :szeroki_usmiech

                  zapomnialem jeszcze dopytac. wszystko pasuje p&p ?
                  sprzedam do OI :

                  szyby cala lewa strona
                  nadkole nowe LP
                  kontakt PW

                  Komentarz


                  • #10
                    Tony065, bardzo fajny zestaw, miałem takie w mojej O I
                    With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                    Komentarz


                    • #11
                      Nexus6,
                      vince123, ten wypoczynek kosztował mnie 800 zł plus ok. 50 zł za transport. Czyszczenie i montaż we własnym zakresie. Szukam do tego ori podłokietnika i też przeglądam alledrogo. Ceny mają pojechane w kosmos, a jakość marna. Jest jeden zestaw w tych samych kolorach, ale jakaś zwykła wersja, bo bez regulacji lędźwi i inny kształt foteli, jak w Leo TS.
                      Black Pearl, Elegance & RS LOOK
                      @ by Tune-up Gdańsk
                      TDI VP++ i jeszcze rośnie
                      Antek

                      Komentarz


                      • #12
                        Na forum vwzone.pl jest piękny komplet skórzanych recaro colour concept z GIV.

                        Komentarz


                        • #13
                          hotrain, skóra jest fajna i ładna, ale bez podgrzewania bardzo niepraktyczna w zimie, a kolega vince123 nie zamierza zakładać instalacji. BTW, te meble to takie zielone :?:
                          Black Pearl, Elegance & RS LOOK
                          @ by Tune-up Gdańsk
                          TDI VP++ i jeszcze rośnie
                          Antek

                          Komentarz


                          • #14
                            Tony065, nie, niebiesko czarne.

                            Komentarz


                            • #15
                              vince123, a może ten "zestaw wypoczynkowy" :?: :arrow: Link :wink:
                              Black Pearl, Elegance & RS LOOK
                              @ by Tune-up Gdańsk
                              TDI VP++ i jeszcze rośnie
                              Antek

                              Komentarz


                              • #16
                                Tony065, raczej odpada.nie ma regulacji ledzwi chyba.
                                obserwuje rynek, moze sie cos trafi. dzwonilem do paru gosci i mieli mi przeslac szczegolowe zdjecia na@ ,ale cos im nie spieszno :|
                                Link
                                Link

                                dwie opcje do wyboru. przy jednej bede musial kombinowac z obszyciem wnetrza . ..
                                sprzedam do OI :

                                szyby cala lewa strona
                                nadkole nowe LP
                                kontakt PW

                                Komentarz


                                • #17
                                  siema vince123,
                                  Widziałeś moje stołki? Zajebiste za 450zł i elektryczne nawet.
                                  Kod:
                                  [url="http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=59157&postdays=0&postorder=asc&start=30#1009269"]								Forum - 				Octavia Club Polska	[/url]
                                  Gościu na razie nic nie ma, ale zerkaj czasem, może coś nowego będzie
                                  Kod:
                                  [url="http://allegro.pl/listing/user.php/run?category=8682&us_id=14702175"]Link[/url]
                                  gazu, bo dogania nas starość!

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    djwyrebas, widzialem . ale chyba regulacji ledzwi nie maja...? klime masz ? bez klimy troche lipa jezdzic ze skora .
                                    Forum - Octavia Club Polska
                                    mialem cos takiego . foteliki poszly do znajomego, i dlatego szukam teraz czegos na zastepstwo.

                                    ps na łukowskiej mają sporo gratów do rs'a .calego angola mieli na placu.

                                    zapomnialem dopytac.elektryke podlaczyles?
                                    sprzedam do OI :

                                    szyby cala lewa strona
                                    nadkole nowe LP
                                    kontakt PW

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      no nie mają, ale jak w starych miałem, to podkręcona była na maxa, a w tych kubełkach nawet nie czuć, że nie ma
                                      Słuchaj to jest alcantra, więc w zime nie jest zimno, a w lato nie parzy 8)
                                      poza tym klime mam jak najbardziej.
                                      Zajebiste miałeś RSki, czemu sprzedałeś? Aczkolwiek moje są bardziej miękkie i wygodniejsze od RSowych.
                                      Elektryka podłączona, jedynie plus i masa. Chyba nie są podgrzewane, mam wolne wtyczki wielopinowe, to chyba od kurtyn. Zajebisty bajer regulacja :lol: działa na laski 8)
                                      Gdzie na Łukowskiej?
                                      Fuck :? sporo bym kupił gratów, ale otwieram firmę i grosza jak na lekarstwo :x
                                      gazu, bo dogania nas starość!

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        moze miales zepsuta regulacje . kumpel mowil ze to czesta bolaczka takich foteli :|
                                        zarobilem troche na nich. w sumie to nie kupywalem z mysla o sprzedazy ,ale klient sie uparl i dobrze mnie przekonal :wink:
                                        jak jedziesz do Łukowa ,przed samym wersalem po prawej stronie jest taka droga.wbijasz tam i jakies 200m do zabudowy jedziesz. jest tam dosyc duzy szyld takze bedziesz widzial. chlopaki sporo rzeczy tam maja.
                                        jaki interes otwierasz ? mozesz napisac na pw
                                        sprzedam do OI :

                                        szyby cala lewa strona
                                        nadkole nowe LP
                                        kontakt PW

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Źle mnie zrozumiałeś. W starych lędźwie miałem na maxa ustawione, a w tych nawet nie potrzebuje regulacji lędźwi, takie są wygodne. Ale to moje odczucie.
                                          Wiem gdzie to.
                                          Otwieram własną pizzerie, ale nie w Siedlcach :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
                                          gazu, bo dogania nas starość!

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            djwyrebas, pod szyldem jakiejs marki czy swoim :wink: :?: powodzenia z rozkreceniem interesu. daj znac kiedy otwierasz to bede I gosciem
                                            sprzedam do OI :

                                            szyby cala lewa strona
                                            nadkole nowe LP
                                            kontakt PW

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              vince123, dziś na szybko konsultowałem z kolegą, który ma u siebie taki zestaw :arrow: Link
                                              odczucie w porównaniu z tym co jest u mnie jest takie, że moje fotele są wyższe i chyba nie jestem do końca przekonany do nich, ale czeka mnie trasa TM-3city-TM, w sumie z 1000km zrobię, to będę miał coś więcej do powiedzenia. Jak nie masz pośpiechu, to szukaj dalej. Ja za swoimi czatowałem ładnych parę m-cy.
                                              Black Pearl, Elegance & RS LOOK
                                              @ by Tune-up Gdańsk
                                              TDI VP++ i jeszcze rośnie
                                              Antek

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Zamieszczone przez Tony065
                                                odczucie w porównaniu z tym co jest u mnie jest takie, że moje fotele są wyższe i chyba nie jestem do końca przekonany do nich,
                                                mam podobnie na or fotelach. czuje sie jakbym siedzial w foteliku dla dziecka.... :szeroki_usmiech
                                                na rsowych bylo znacznie lepiej, gdyz byl wiekszy zakres dopasowania wysokosci.
                                                nie spiesze sie z kupnem, chyba ze cos sie trafi :wink:
                                                po tej wycieczce mozesz podzielic sie wrazeniami nt swoich foteli :idea:
                                                sprzedam do OI :

                                                szyby cala lewa strona
                                                nadkole nowe LP
                                                kontakt PW

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  w ogóle to moja stare oryginalne leżą i są do sprzedania, tylko fotel kierowcy przetarty jest w 2 miejscach.
                                                  gazu, bo dogania nas starość!

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X