Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] fotele

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ja szukałem i szukałem i w końcu nie udało mi sie znaleść ideału czyli sportowe, podgrzewane, regulacja lędźwi, nie skórzane, w super stanie i za dobrą cene.
    Kupiłem w końcu z Leona cupry 2003 w super stanie z boczkami ze skóry (to akurat jest super) za 1300zł.
    1300zł to nie mało ale efekt jest rewelacyjny. Wsiada się jak do innego auta. Polecam.
    Załączone pliki

    Komentarz


    • vulture30 twoje fotele prezentują się świetnie... komfort podróżowania też pewnie o niebo lepszy niż w przypadku standardowych foteli...

      Komentarz


      • Panowie, a czy fotele z OII albo Golfa V będą pasowały do OI fl bez przeróbek? [chodzi mi o przód, kanapa wiem, nie pasuje], a jeśli trzeba coś przerobić, to co dokładnie i ile z tym roboty?
        był: VW Golf IV 1.9 TDI AJM '01 ->
        jest: Skoda Octavia 1 1,6 BFQ '04



        komputer VAG - Rybnik i okolice -> info PW.

        Komentarz


        • vulture30 - miazga

          Komentarz


          • Sprawdzał ktoś czy pasują fotele z rapida?

            Komentarz


            • A czy do takich foteli jak w przykładowym aucie, można zdobyć same pokrycia tapicerskie? potrzebuję na fotel kierowcy
              OTOMOTO - nowe i używane samochody i motocykle oraz części samochodowe. Ogłoszenia motoryzacyjne.
              I czy podparcie lędźwiowe jest do naprawienia? U mnie się zapadło, ktoś naprawiał?
              Jak się nazywa ten wzór tapicerki, auto z ASO PL, 2006 ice tour sport, czy tak jakoś
              Mój Zygzak McQueen
              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=75675

              Komentarz


              • Z tego co kojarzę czasami można na allegro znaleźć samą tapicerkę fotela, choć zapewne trafić na twój wzór tapicerki może być akurat niestety trudno co nie oznacza że nie jest to możliwe.
                Fotela nie rozbierałem i nie naprawiałem.
                Rozważałeś zakup całego fotela..?

                Komentarz


                • Link poglądowego fotela zniknął więc wkleję inny.
                  Náhradní díly a doplňky Škoda - OB Autodíly
                  Tak, rozważam zakup całego fotela kierowcy.
                  Jak ktoś widziałby to dajcie znać.
                  Może ktoś ma samo pokrycie tapicerskie siedziska i oparcia.
                  Ew. w dobrej cenie jakieś takie jak kolega Volture30, lub jakieś Recaro ... muszą mieć jednak boczne poduszki i być z auta typoszeregu Golf4.
                  Jednakowoż skórzanych nie chcę.
                  Mój Zygzak McQueen
                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=75675

                  Komentarz


                  • SkySzyja Poszło info na PW

                    Komentarz


                    • Dzięki Bastian001 za info, przyjrzałem się dokładnie i ja mam niestety trochę inne, z pakietu sport, (jak kolega Bartass)

                      Link


                      Standardowe są nieco inne (jak u kolegi Geralta)
                      Link
                      Ostatnio edytowany przez SkySzyja; 32445.
                      Mój Zygzak McQueen
                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=75675

                      Komentarz


                      • Witam. Z przyjemnością mogę się pochwalić fotelami z Seata Toledo II pełna elektryka, odcinek lędźwiowy już nie boli, brak tylko grzania, pasują P&P, mega komfort, ja płaciłem przez olx 650 + kw
                        P.S schemat podłączenia elektryki foteli nie mojego autorstwa, może komuś się przyda

                        Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

                        Komentarz


                        • andrzejm1989 , jak w porównaniu do seryjnych foteli? Z jednej strony szkoda mi moich, bo mają wyjątkowo ładną, jak na O1 tapicerkę. Z drugiej czytałem i słyszałem opinie, że te, które masz, są zdecydowanie wygodniejsze. Zapowiada mi się kilka tras w tym roku po 6-10h jednym ciągiem i zastanawiam się nad zmianą stołków.

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez kurna
                            andrzejm1989 , jak w porównaniu do seryjnych foteli? Z jednej strony szkoda mi moich, bo mają wyjątkowo ładną, jak na O1 tapicerkę. Z drugiej czytałem i słyszałem opinie, że te, które masz, są zdecydowanie wygodniejsze. Zapowiada mi się kilka tras w tym roku po 6-10h jednym ciągiem i zastanawiam się nad zmianą stołków.
                            W porównaniu do serii to jakbym przeniósł się z XVIII WIEKU z wozów drabiniastych do jakiegoś luksusowego auta z przyszłości.
                            Moja Skoda to ogólnie bieda edyszyn choć dam jej troszkę małych zmian. Dla niej wygląd dla mnie wygoda
                            Fotele rewelacja, podłączyłem sobie sam sterowanie, więc pełna regulacja, dlugie siedzisko ( nogi już nie zwisają), kabelki- siedzisz jak na tronie,plecy nie bolą bo masz regulacje lędźwiową,ogólnie dużo szukałem coś dobrego+ opinie użytkowników , tez ceny jak z kosmosu
                            Polecam

                            Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez andrzejm1989 Zobacz wpis

                              W porównaniu do serii to jakbym przeniósł się z XVIII WIEKU z wozów drabiniastych do jakiegoś luksusowego auta z przyszłości.
                              Moja Skoda to ogólnie bieda edyszyn choć dam jej troszkę małych zmian. Dla niej wygląd dla mnie wygoda
                              Fotele rewelacja, podłączyłem sobie sam sterowanie, więc pełna regulacja, dlugie siedzisko ( nogi już nie zwisają), kabelki- siedzisz jak na tronie,plecy nie bolą bo masz regulacje lędźwiową,ogólnie dużo szukałem coś dobrego+ opinie użytkowników , tez ceny jak z kosmosu
                              Polecam

                              Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
                              A jak z twardością w porównaniu do materiałowych? Z tego co wiem są 3 opcje z kształtem tych foteli: pełna skóra jak u Ciebie z Toledo, skóra + alcantra z Leona Cupra / Top Sport (twardsze od materiałowych) i Recaro w różnych kombinacjach z Golfa IV i pochodnych.Trochę boję się twardszego siedziska, bo już felgi 17" wystarczająco o sobie dają znać, ale trzymanie na bokach i podparcie nóg mogłoby być lepsze...

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez kurna

                                A jak z twardością w porównaniu do materiałowych? Z tego co wiem są 3 opcje z kształtem tych foteli: pełna skóra jak u Ciebie z Toledo, skóra + alcantra z Leona Cupra / Top Sport (twardsze od materiałowych) i Recaro w różnych kombinacjach z Golfa IV i pochodnych.Trochę boję się twardszego siedziska, bo już felgi 17" wystarczająco o sobie dają znać, ale trzymanie na bokach i podparcie nóg mogłoby być lepsze...
                                Według mnie dość miękko i wygodnie,fajnie trzymają cie po bokach - jedynym słowem różnica jest odczuwalna

                                Komentarz


                                • kurna jeśli chcesz takich jak moje jest okazja, tylko ja grzania nie mam to już masz opcje więcej.
                                  P.S Z twoimi 17" felgami będą fotele jak piczomagnes na laski

                                  Ogłoszenia - Sprzedam, kupię na OLX.pl

                                  Choć gościu pisze ze są one z Leona to może i ja coś pomieszalem



                                  Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

                                  Komentarz


                                  • Witam. Pytanko.
                                    Mam wersje Drive swojej O1. Moje oryginalne fotele nie maja poduszek bocznych. Kupiłem fotele welurowe od VW Bora, które mają boczne poduszki.
                                    Czy jest gotowa instalacja w moim aucie i wystarczy wpiąć jakieś kostki żeby były aktywne czy trzeba ciągnąć nowe wiązki gdzieś je wpiąć i grzebać w komputerze??
                                    Everything is over... But Trance Music is still alive!!

                                    Komentarz


                                    • Obstawiam że takiej gotowej instalacji nie będziesz miał.
                                      Producent raczej nie zostawia/montuje w aucie instalacji do czegoś co w danej wersji wyposażeniowej nie jest przewidziane.
                                      ...ale mogę się mylić...

                                      Komentarz


                                      • a czy fotele z kanapą z np golfa/toledo/bora hatchback-a bedą pasowały do octavvi I kombii? czy musze kokretnie szukać od kombii do kombii?

                                        Komentarz


                                        • Będą pasować bo sam mam takowe .
                                          Był ATD 101KM 240NM a teraz jest

                                          ARL 185KM 371NM http://forum.octaviaclub.pl/core/ima...lies/smile.png i teraz czuć że auto jedzie http://forum.octaviaclub.pl/core/ima...es/biggrin.png

                                          https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-k...5-IDeGVGr.html

                                          Komentarz


                                          • Witam.
                                            Miałem w tym roku okazję przetestować nowe fotele w mojej Oktawce które opisywalem wyżej.
                                            A więc
                                            Trasa:Słowacja, Węgry,Chorwacja
                                            Ponad 3500km przejechanych na nowych fotelach,
                                            Ponad 10 godzin ciągłego siedzenia w fotelu
                                            Ponad 30 stopni na zewnątrz (klima ratowała w aucie

                                            Komentarz


                                            • andrzejm1989 ale bez grzania będziesz miał zima nie wesoło na skórze

                                              Komentarz




                                              • Zamieszczone przez slagier
                                                andrzejm1989 ale bez grzania będziesz miał zima nie wesoło na skórze
                                                Już pomyślałem nad matami grzewczymi

                                                Komentarz


                                                • Octavia na wakacjach

                                                  Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

                                                  Komentarz


                                                  • Jak myślicie jaki może być koszt doprowadzenia tego fotela do ładu?
                                                    Najbardziej chodzi mi o środek.
                                                    Bo cena jest dobra, ale zastanawiam się czy się w to bawić czy szukać w lepszym stanie?

                                                    Invalid URL

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X