Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] fotele

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ostatnio rozglądam się za lepszymi fotelami do mojej octavki. Jakby ktoś był zainteresowany, to na alledrogo wiszą fotele z RSki, w dobrym stanie, za 599zł. Moim zdaniem całkiem dobry deal.

    Ja sam raczej celuję w kubełkowe fotele, nie skórzane. Dorzucę do nich maty grzewcze i będzie elegancko

    Komentarz


    • krzysiekr1 Szukasz foteli kubełkowych z Golfa IV czy Leona...?

      Komentarz


      • @BASTIAN001
        Dzięki, ale już załatwiłem sobie Teraz pozostaje mi tylko zakręcić się przy jakiś matach podgrzewanych.

        Komentarz


        • Zamieszczone przez krzysiekr1 Zobacz wpis
          [...Teraz pozostaje mi tylko zakręcić się przy jakiś matach podgrzewanych.
          To daj znać jak zrobisz rozeznanie w temacie bo też mi grzanie chodzi po głowie.

          Komentarz


          • Zamieszczone przez krzysiekr1 Zobacz wpis
            @BASTIAN001
            Dzięki, ale już załatwiłem sobie Teraz pozostaje mi tylko zakręcić się przy jakiś matach podgrzewanych.
            krzysiekr1 ale ja nie pytałem od jakiego auta foteli szukasz żeby tobie jakieś zaoferować do kupienia...
            Sam się trochę rozglądam za takimi fotelami.. najlepiej podgrzewanymi. Z tego co udało mi się zorientować fotele kubełkowe z Leona rzadko lub nawet wcale nie mają regulacji lędźwiowej natomiast fotele z Golfa IV mają tą regulację ale przeważnie materiał na fotelach jest poprzecierany... Jak znajdę coś sensownego to albo nie mieści się w moim budżecie albo jest kilkaset kilometrów ode mnie a najlepiej kupować widząc dokładnie co się kupuje.

            Komentarz



            • BASTIAN001 Jak znajdziesz z przetartym samym bokiem fotela to chyba możesz zaryzykować, bo to powinien każdy tapicer zrobić za mniej więcej 100 zł. Zresztą niedługo sam się przekonam bo jutro wiozę fotele z golfa do naprawy i zobaczę co z tego wyjdzie.

              Komentarz


              • Wiesz z tym powinien różnie bywa. Nie muszę mieć ich na już więc jeszcze trochę poszukam foteli kubełkowych najlepiej z grzaniem.
                Jak tam twoje fotele po wizycie u tapicera..?

                Komentarz


                • Moje w miarę spoko. Jak wrócę z pracy zrobię zdjęcie. Mi trafiły się prawie na miejscu poniżej 3 stów więc stwierdziłem że zaryzykuję i wezmę takie do poprawek.

                  Komentarz


                  • Poniżej 3 stów ...ale bez podgrzewania...? Jestem ciekawy efektu...no i ceny za usługę u tapicera.

                    Komentarz


                    • Nie są grzane niestety. Tapicer 250.

                      Komentarz


                      • kylo125 To chyba tapicer miał trochę zajęcia... jakieś poważne uszkodzenia..?
                        Szukasz oryginalnych mat podgrzewających...?

                        Komentarz


                        • Przetary boczek i materiał na boku fotela, poprawiony materiał na siedzisku i uzupełnienie gąbki obu fotelach.
                          Nad matami się jeszcze zastanawiam czy pakować teraz w to pieniądz, bo jak zmienie fotele to jeszcze dojdą boczki do obszycia w kolor, i podsufitka mi się zaczęła odklejać, więc trochę kasy w auto trzeba wsadzić.
                          Już nie wspominając o kupnie nowego akumulatora, i rozrządzie do roboty.

                          Komentarz


                          • Mam jakieś foty, tylko słabe bo w nocy z telefonu.
                            Po robocie.

                            Przed.
                            Jeszcze muszę je uprać, niby bardzo brudne nie są ale jak zmieniam na "nowe" to chyba wypada. Może dziś się za to wezmę.

                            Komentarz


                            • No tak rozrząd i akumulator to ważniejsze wydatki.
                              Szukałeś konkretnie Recaro czy takie się trafiły..? Tylna kanapa z środkowym zagłówkiem i pasami czy podłokietnikiem..?
                              Fotel po wizycie u tapicera prezentuje się całkiem dobrze. Jesteś zadowolony z efektu..?

                              Komentarz


                              • Chciałem recaro. Koniecznie z trzema pasami z tyłu ze względu na foteliki. Z tapicera jestem jak na razie zadowolony.

                                Komentarz


                                • ja dawałem 100zł w 2012 r za dół i górę wymiana materiału uzupełnienie gąbki itd...boczna S.pracy Pan Andrzej bardzo dobry fachowiec a jak nitki niebieskie dobrał...ideał
                                  http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...combi-czcz-vrs

                                  Komentarz


                                  • Ja robiłem na bursakach przy serwisie karetek, więc pewnie tam gdzie ty.

                                    Komentarz


                                    • Dzis chcialem przełożyć krzesła, ale okazuje się że w tych z golfa są inne wtyczki. Pinów też się nie da przełożyć z jednej wtyczki do drugiej bo są inne.
                                      Ma ktoś pomysł jak to zrobić żeby jakiejś lipy z poduchami nie było? Lutować to czy co?

                                      Komentarz


                                      • Kolego ,również mam u siebie stołki z G4 i również kostki nie pasowały od AIRBAGÓW , ja brałem u siebie odcinałem i ze starych i przelutowywałem do nowych , kolorami praktycznie się przewody pokrywają więc nie mam żadnych problemów ,tylko na zabezpieczenie miejsca lutu daj koszulki termokurczliwe ale z klejem , jest odrobinę droższa ale za to uszczelnia połączenie .ok
                                        Był ATD 101KM 240NM a teraz jest

                                        ARL 185KM 371NM http://forum.octaviaclub.pl/core/ima...lies/smile.png i teraz czuć że auto jedzie http://forum.octaviaclub.pl/core/ima...es/biggrin.png

                                        https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-k...5-IDeGVGr.html

                                        Komentarz


                                        • No to tak się pewnie zrobi. Tylko już dziś tego nie ogarnę niestety, a w przyszłym tygodniu mam dużo trasy do zrobienia i liczyłem że sobie recaro przetestuje.

                                          Komentarz


                                          • Dzień dobry,
                                            Szukam zmiany foteli w mojej Octavii SLX 1.9TDI 90koni sprzed facelift generacji I od 1998. Nie chcę podgrzewanych foteli, ani poduszek powietrznych (nie da się tego podłączyć do komputera Skoda O1?). Najważniejsze to mieć pewną i stabilną pozycję oryginalne siedzenia w O1 są okropne czuję że niedługo będę miała przepuklinę dysku. Na forume mogła znaleźć informację że jest możliwość zamontowania foteli od A3 / Leon I / Toledo II / Golf IV / S3 / Bora. Czy ktoś może polecić dobre komplet kanapy do poszukiwania na przod+tyl? Wydałaby trochę więcej pieniędzy za komfortową jazdę... Czy mogę dopasować fotele od Leona II albo Audi A3 8L ?
                                            Dzięki za odpowiedzi
                                            Pozdrawiam



                                            Ostatnio edytowany przez Kasia085; 9991638.

                                            Komentarz


                                            • Założyłem u siebie od Leona. P&P a komfort jazdy znacznie podniesiony.

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez Kasia085 Zobacz wpis
                                                Dzień dobry,
                                                Szukam zmiany foteli w mojej Octavii SLX 1.9TDI 90koni sprzed facelift generacji I od 1998. Nie chcę podgrzewanych foteli, ani poduszek powietrznych (nie da się tego podłączyć do komputera Skoda O1?). Najważniejsze to mieć pewną i stabilną pozycję oryginalne siedzenia w O1 są okropne czuję że niedługo będę miała przepuklinę dysku. Na forume mogła znaleźć informację że jest możliwość zamontowania foteli od A3 / Leon I / Toledo II / Golf IV / S3 / Bora. Czy ktoś może polecić dobre komplet kanapy do poszukiwania na przod+tyl? Wydałaby trochę więcej pieniędzy za komfortową jazdę... Czy mogę dopasować fotele od Leona II albo Audi A3 8L ?
                                                Dzięki za odpowiedzi
                                                Pozdrawiam



                                                Cześć. No więc możesz założyć fotele jak i kanapę od wszystkiego co jest na płycie podłogowej golfa 4 :
                                                -golf4
                                                - Leon
                                                - Toledo 2
                                                - Octavia 1 Rs
                                                - audi TT
                                                - VW New Beetle

                                                Ale nie wiem jak jest z kanapą w tych 2óch ostatnich. Dodatkowo W golfie po fl mocowanie kanapy było nieco inne ale łatwe w przeróbce podobno.
                                                Ostatnio edytowany przez Guzon; 37988.
                                                Ten tekst jest pierwszą próbą nawiązania kontaktu z istotami rozumnymi

                                                Komentarz


                                                • Proszę o pomoc,które byłyby wygodniejsze w dłuższe trasy? Pierwsze to niby topsport a drugie z Seata Toledo 2.
                                                  Załączone pliki

                                                  Komentarz


                                                  • Raczej te drugie kubełkowe z Toledo 2. Jak dobrze pamiętam mają dłuższe siedzisko i są twardsze niż standardowe w O1

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X