Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[OI] teleskopy/siłowniki maski

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #51
    A więc. Wczoraj koło 10:00 wysłałem zapytanie a dzisiaj o 13:20 siłowniki już zamontowane. Firma na szóstkę z plusem.

    Komentarz


    • #52
      A tak to wygląda u mnie.
      Załączone pliki

      Komentarz


      • #53
        wygląda nieźle, napisałem zobaczymy co i jak
        http://forum.octaviaclub.pl/node/2558934
        https://www.facebook.com/ZielonaOctaviaByAndy/

        Komentarz


        • #54
          wczoraj zamówione i dziś są jutro montaż.
          http://forum.octaviaclub.pl/node/2558934
          https://www.facebook.com/ZielonaOctaviaByAndy/

          Komentarz


          • #55
            No to i ja się skuszę, ale że i tak już piątek to zapytam na spocie białostockim czy nikt nie chce . Dzięki
            Srebrna Szczała 1.6 Octavia I FL Classic - sprzedana po 15 latach
            Jeszcze srebrniejsza Szczała 1.8T Octavia I FL Elegance

            Zapraszam do obejrzenia mojego auta i luźnych pogaduch
            Škoda Octavia I FL Elegance+ 1.8T 4x4

            Komentarz


            • #56
              Ostatnio miałem dobrą bekę z tych siłowników.
              Przyjechał znajomy (użytkownik seata toledo II) gatka szmatka o samochodach, d(.)pach itp. Akurat miałem w garażu maskę w górze ładował się aku,
              a znajomy w pewnym momencie zaczyna rzucać luźne pytania, mówi:
              - O dzienne masz, (ogląda sobie), a jak podłączone a to a siamto, luka tak po komorze silnika sobie, w końcu pyta
              -Ty to jedynka miała siłowniki?
              ja mówię
              - Taa polift miał seryjnie...
              - Kurde nie wiedziałem, zdawało mi się, że nie było...
              po chwili dalej (stukając palcem w podpórkę)
              - To po h..ja pręt jest?
              - No wiesz awaryjnie jakby było tak jak z klapą bagażnika czasem, że zimą jak duży mróz opada, słabe siłowniki nie trzymają.
              - Aaaa no tak faktycznie nie pomyślałem, ty u mnie nie ma tylko sam siłownik.
              Mówię do niego
              - To musisz sobie wrzucić kij od szczotki do kufra bo wiesz zimą płynu dolać czy coś a maska na łeb leci i co? Trzeba na ratunek coś mieć będziesz sznurkiem do gałęzi łapał?
              Wszystko na pełnej powadze, on kiwa głową ale ja w końcu już nie wytrzymałem i jeb w śmiech aż się mało nie posikałem.
              - Ku...a co mnie w h..a ładujesz, dokładałeś sam do tej "kfoooki..."
              - A to nie czułeś jak ładnie szło? Poza tym to nie "kfoooka" tylko indiańska strzała co i "tolka" potrafi łyknąć

              Sorki za off topa ale musiałem.
              Także wydatek żaden a mina kolegi bezcenna.

              ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
              Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
              Spalanie - Motostat.pl
              Spalanie - Motostat.pl

              Komentarz


              • #57
                Nieźle:-) Ja tylko czekam aż jakiś mechanik będzie u mnie otwierał i dostanie maską w zęby. Podobnie było kiedyś w moim Polo, bo tam maska lżejsza i leciała do góry aż miło.

                Komentarz


                • #58
                  Ja probowalem dzis zalozyc i kurna mam problem bo nie moge srob przy zawiasach odkrecic (((( juz nawet probowalem jakos robic dzwignie i nie ruszylo
                  http://forum.octaviaclub.pl/node/2558934
                  https://www.facebook.com/ZielonaOctaviaByAndy/

                  Komentarz


                  • #59
                    U mnie też dość cieżko szło ale mała grzechotka dała radę. Powodzenia.

                    Komentarz


                    • #60
                      I dziala
                      You do not have permission to view this gallery.
                      This gallery has 1 photos.
                      http://forum.octaviaclub.pl/node/2558934
                      https://www.facebook.com/ZielonaOctaviaByAndy/

                      Komentarz


                      • #61
                        mam i ja
                        firma dziala zajebiscie
                        wkleilem z forum dane dot. silownikow i kulek
                        Pan odpisal i nastepnego dia mialem paczke 97pln
                        nic niech "aktywisci" nie kombinują , wszytsko pasuje jak koledzy pisali , ja poszedłem dalej i wypier@#$%iłem ten pręt na którego juz PATRZEĆ NIE MOGŁEM
                        jest O1 RS 1.8T XENON
                        była O1 1.9 TDI AGR

                        Komentarz


                        • #62
                          Zamieszczone przez andru123 Zobacz wpis
                          ... , ja poszedłem dalej i wypier@#$%iłem ten pręt na którego juz PATRZEĆ NIE MOGŁEM
                          To teraz już Ci tylko kijek od szczotki został w odwodzie...
                          ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
                          Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
                          Spalanie - Motostat.pl
                          Spalanie - Motostat.pl

                          Komentarz


                          • #63
                            Zamieszczone przez Bambek1 Zobacz wpis

                            To teraz już Ci tylko kijek od szczotki został w odwodzie...
                            eeeeee jak padną za kilka lat to jeden dzien i mam znowu
                            jest O1 RS 1.8T XENON
                            była O1 1.9 TDI AGR

                            Komentarz


                            • #64
                              Ja też mam, wszystko odbyło się praktycznie tak, jak andru123 pisze. Naprawdę polecam każdemu, bo mod zupełnie zmienia wygląd auta przy otwartej masce. Firma jest rzetelna i bardzo konkretna (tzn 100% pozytyw ). Kwota też dokładnie taka sama, więc jak się ktoś zastanawia - to niech kupuje i się już nie zastanawia .
                              POLECAM
                              Srebrna Szczała 1.6 Octavia I FL Classic - sprzedana po 15 latach
                              Jeszcze srebrniejsza Szczała 1.8T Octavia I FL Elegance

                              Zapraszam do obejrzenia mojego auta i luźnych pogaduch
                              Škoda Octavia I FL Elegance+ 1.8T 4x4

                              Komentarz


                              • #65
                                Polecam, 10minut i efekt baja
                                You do not have permission to view this gallery.
                                This gallery has 1 photos.

                                Komentarz


                                • #66
                                  Również polecam. Napisałem maila, przekopiowałem po prostu zestaw części, przyszło z wymienionymi główkami. Wczoraj zamontowane. Ja u siebie nie wykręcałem śrub od nadkoli i nie widać żeby coś się podniosło. Podnośniki mocno trzymają. Ja nie mogłem odkręcić śruby od maski - radzę spryskać czymś wcześniej.

                                  Komentarz


                                  • #67
                                    Ja dziś zamówiłem telefonicznie. Numer z aukcji. 602 524 864.
                                    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                    Komentarz


                                    • #68
                                      Koleś a możesz podesłać link do aukcji z której zamówiłeś ?

                                      Komentarz


                                      • #69
                                        Teleskopy dziś przyszły. Jak oni to robią???

                                        Nie zamawiałem z aukcji bo nie ma tego na allegro. Zadzwoniłem i pan po drugiej stronie wiedział o jaki zestaw chodzi. Powiedz, że chcesz do maski przód do O1. SMSem wytsłałem dane do wysyłki. Przesyłka jest pobraniowa.
                                        Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                        Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                        Komentarz


                                        • #70
                                          po prostu rzetelna firma mi też tak przysłali szybko
                                          http://forum.octaviaclub.pl/node/2558934
                                          https://www.facebook.com/ZielonaOctaviaByAndy/

                                          Komentarz


                                          • #71
                                            Ja zamówiłem mailem. Wysyłka natychmiast. Juz zamontowane.
                                            To chyba najlepszy mod pod względem ceny, pracochlonnosci i efektu końcowego.
                                            Dzięki i polecam.

                                            Wysłane z mojego SM-G800H przy użyciu Tapatalka

                                            Komentarz


                                            • #72
                                              Wymiana śrub na takie z płaskim łbem nie pomaga. Wypycha jakieś 8-10 mm maskę do góry na wysokości połowy błotnika

                                              Komentarz


                                              • #73
                                                A jak mocno siłowniki pchają maskę? Zastanawiam się nad jej wygłuszeniem, to zawsze pare dodatkowych kilogramów, czy wtedy nie będę koniecznie mocniejsze siłowniki? Ktoś przerabiał taki temat?

                                                Komentarz


                                                • #74
                                                  Zamieszczone przez ORMO_PL Zobacz wpis
                                                  Wymiana śrub na takie z płaskim łbem nie pomaga. Wypycha jakieś 8-10 mm maskę do góry na wysokości połowy błotnika
                                                  Poradziłeś sobie jakoś z tym wypychaniem? Mam to samo

                                                  Komentarz


                                                  • #75
                                                    Pokaż zdjęcie tej płaskiej śruby zamontowanej.
                                                    U mnie nie wypycha nic, albo nie jest to zauważalne. 10mm to bardzo dużo

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X