Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie radio polecicie do 500 PLN

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Zamieszczone przez paulob1
    Silut, polecam Pionneera, zaś konkretnie odradzam Kenwooda, który ma dziwny patent produkowania paneli z wyświetlaczami lampowymi. Raz gdzieś lekko pukniesz, czy stukniesz i po panelu.
    Miałem takowy przypadek, choć wyszedłem z niego obronną ręką, gdyż pękły 2 nóżki przy wyświetlaczu,które były powielone z jego drugiej strony (wstawiłem mostek z cienkiego przewodu).
    Pioneera zaś mam już 3go z kolei (czwarte moje auto), z czego jednego mi ukradli...
    i o tym sprzęcie złego słowa nie powiem.
    Co do marki Sony, to żadnego sprzętu audio tej firmy nie polecam.

    [ Dodano: Sob 28 Cze, 14 12:20 ]
    Mój model to DEH 1420 UB, zakupiony 3 lata temu, bez usterek.
    Fajnie gra i równie miło świeci. Mam kartę 4GB którą w pełni obsługuje.
    Ja mam radio Kenwood z USB od 2009 roku. Wymęczony panel dosyć mocno. Wszystko do dnia dzisiejszego pięknie działa. Głośniki oryginalne wymieniłem na nowe tylko marki nie pamiętam(przypomniałem sobie Power Bass odseparowane). Dwa przednie z gwiazdkami, mdf pod nie kosztowało jakieś 230 zł. Na drzwi przykleiłem tylko gąbkę do wygłuszania i wszystko pięknie od 5 lat gra.

    Komentarz


    • #27
      Kupiłem i poskładałem Radio sony MEX-N5000BT dls r6.2 helix p10 i narazie rodek r4100 . Drzwi wygłuszone chodź po deszczu widzę ,że prawe coś ciekną minimalnie do środka . Wszystko gra super chodź w zamyśle mam Dls do napędu 3-kanałowego jednak pewnie będzie zmiana na superba bądź nowszą octavię więc już bardzo się nie spinam

      Komentarz


      • #28
        hejka mam radyjko w super stanie , za 700 dla forumowicza bym sprzedal
        opis w aukcji
        Link
        jest O1 RS 1.8T XENON
        była O1 1.9 TDI AGR

        Komentarz


        • #29
          Mam pioneer-a deh 8400BT na zbyciu jakbyś chciał to priv.
          OI 1,8T 4x4 I-sze 1,8T w Polsce z K04-TFSI (3XXKM 4XXNm )

          DIAGNOSTYKA VAG - CHIPTUNING zapraszam. 791-603-634.

          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=29138

          Silnik i skrzynię smaruje MILLERS.

          Komentarz


          • #30
            Ja polecam ci ten model:

            Pioneera DEH 5000

            u mnie swietnia się sprawdza i jakoś dźwięku wzrosła
            W poszukiwaniu nowego auta i sukienki na karnawał

            Komentarz


            • #31
              Ja mam Mex-N5000BT jak Silut, radio jeśli chodzi o stronę użytkową super, bajery takie jak: AppRadio, telefon, wyszukiwanie kontaktów, NFC, usb itd. Jakość dźwięku dobra, ale osobiście wolę pioneera. Miałem dwa stare modele tj. DEH-P6800MP oraz deh-7600mp. Jakość dzwięku lepsza, ustawienia kilkadziesiąt więcej niż w sony do tego jeszcze te ukryte. Wyswietlacz OEL plus animacje, końcówka mocy lepsza, wyjścia RCA 4V, brakowało w nich tylko USB.

              Jeśli miałbym porównywać te modele między sobą to pioneery były bardziej melodyjne, muzyka grała czyściej i bardziej instrumentalnie natomiast sony gra jakoś tępo, jakby na siłe, głoś jest często zniekształcony i ciężko go wystroić jak pioneera. Wzmacniacz sub, plus głośniki te same, więc mam porównanie.

              Jeśli ma ktoś wiedzę o radiach z bajerami jak sony a z dźwiękiem jak pioneery to prosze o info deh-x9600BT słyszał ktoś i bawił się jak działa połączenie telefon i radio ?? :wink:
              O1 MS-Design TDI AHF+216+G60+chip 140KM 330Nm
              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...543723#1543723

              Komentarz


              • #32
                Siema ja jakis czas temu kupilem sony Xploud i bylo super radio dopuki mi nie zaj.bali.mialem od kumpla wzmaczniacz sony Xploud.czysty dzwiek i brzmienie.poprostu w cip.e.polecam.a glosniki to tylko JBL

                Komentarz


                • #33
                  Ze swojej strony mogę polecic radio Alpine UTE-92BT, kosztuje lekko ponad 500 zł ale warto. Czyta flac, ma zwrotnice aktywna i czasówki. Nie posiada CD.

                  Komentarz


                  • #34
                    Sam mam w projekcie zrobienie przyzwoitego audio w moim szkodniku ... i rozważając różne opcje zastanawiam się co myślicie nad stacjami multi z androidem ?? ( jakość dźwięku i DAB )
                    Była Octavia I 1.9 TDi 2004 kombi 137 Km 315 Nm
                    Była Octavia II 2.0 Rs Tdi 2008 kombi 170/?? 350/??
                    ...
                    A jest Octavia II FL 1.6 TDI 4x4 2010r. "Stara miłość nie rdzewieje" ... i jak to mówią "śpiesz się powoli"

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X