Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wszystko o Vag-Com'ie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • W tym.aucie tego nie zmienisz. Poza tym nawet auta nowsze nie wszystkie mają tą opcję aktywna -zależy od wypustu modułu jaki zamontowali w fabryce.
    G4 ASZ + oraz sharan AUY +++ by TUNE UP

    Komentarz


    • Dzięki za odpowiedź. Powiedz mi jeszcze, co w tej wersji można zmienić, lub czy można zmienić moduł na taki, w którym można edytować kod ( i jaki by to musiał być)

      Komentarz


      • z tego co wiem nie ma opcji by to zmienic w tym aucie, Ja np w touranie tez nie mam aktywnej opcji zmiany sily wspomabania kiery mimo ze jest to wspoma elektryczna. natomiast inne takei same modele nawet z tym samym silnikiem miewaly takie modluly ze dawaly sie regulowac. i tu zadny fejs nie pomoze. Tu u ciebie chyba nawet z racji iz jest t octa 1 mimo ze po FL to nadal jest na analogu a nie na CAN wiec tymbardziej nic tu nie namieszasz. to co jest aktywne w analogu a to co w can to niebo a ziemia.
        G4 ASZ + oraz sharan AUY +++ by TUNE UP

        Komentarz


        • Na szczęście ryglowanie drzwi po przekroczeniu 15km/h udało mi się aktywować razem z otwieraniem i zamykaniem okien z pilota.
          Czy jest ktoś w stanie podać mi loginy do VCDS'a dla silnika 1.6 BFQ 102km? Przegrzebuję cały internet i nie mogę znaleźć

          Komentarz


          • Tak autoryglowanie jak i autoodryglowanie można włączyć tak jak włączyć lub wyłączyć alarm jeśli go masz czy pomieszac w ustawieniach asystenta parkowania ale też tylko głośność itp tego pipczenia. Nie zmienisz siły hamowania czy siły wspomy kiery.
            Kodu tez nie znajdziesz.
            G4 ASZ + oraz sharan AUY +++ by TUNE UP

            Komentarz


            • czy niezarejestrowaną wersją można zrobić adaptację przepustnicy po jej wyczyszczeniu?

              Komentarz


              • Nie. Ale pełno jest na necie wersji zarejestrowanych.
                G4 ASZ + oraz sharan AUY +++ by TUNE UP

                Komentarz


                • Zamieszczone przez wesol
                  Nie. Ale pełno jest na necie wersji zarejestrowanych.
                  Mało która działa, chyba że masz jakieś dobre źródło to poproszę link, będę zobowiazany

                  Komentarz


                  • Wpisz w Google vcds lite
                    G4 ASZ + oraz sharan AUY +++ by TUNE UP

                    Komentarz


                    • Ostatnio coraz częściej podczas jazdy w trasie lecę np 100km/h 3000 obrotów i nagle jest lekkie szarpnięcie i auto łapię turbo dziurę :-) pod pedałem gazu jest próżnia, obroty i prędkość spadają po kilku sekundach jest znowu lekkie szarpnięcie i silnik odzyskuje moc. ostatnio była wersja ekstremalna bo odcięło mi zapłon :/ mam kabelek i vagcoma 311 i chciałbym zrobić log dynamiczny. jakie wartości wpisać w polu GROUP dla tego silnika? Z góry dziękuję za pomoc.

                      Komentarz


                      • Koledzy, ma ktoś z Was na stanie zarejestrowaną wersję VCDS Lite 1.2? Wszędzie w necie znajduję niepełne wersje nawet bez opcji skasowania błędów. Uprzejmie proszę o PW jakby ktoś miał gest się podzielić, dziękuję z góry.

                        Komentarz


                        • szukaj na chomiku, są wersje z loaderem. mnie to działało na początku, a teraz coś świruje. pamiętaj o wyłączeniu neta i antywirusa na czas korzystania z programu

                          Komentarz


                          • Kłopot w tym, że już wypróbowałem 5 instalek i żadna wersja nie była pełna. Antywirusa nie posiadam, a po pobraniu wszystko robiłem w trybie samolotowym. Posiada ktoś wiarygodny link na chomiku? Uploady z września 2016 niestety są nieaktywne.

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez kurna
                              Kłopot w tym, że już wypróbowałem 5 instalek i żadna wersja nie była pełna. Antywirusa nie posiadam, a po pobraniu wszystko robiłem w trybie samolotowym. Posiada ktoś wiarygodny link na chomiku? Uploady z września 2016 niestety są nieaktywne.
                              ja z vcds dałem sobie spokój po niezliczonej liczbie źródeł, wersji i sposobow na aktywację. pobralem vagcoma 3.11 i sposobem z kalkulatorem uaktywniłem do pelnej wersji

                              Komentarz


                              • a podeślesz działającą instalkę vagcoma 3.11? na priv

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez militarius
                                  a podeślesz działającą instalkę vagcoma 3.11? na priv
                                  Sposób aktywacji przez kalkulator Windosowy robiłem wg tej strony:

                                  VAG-COM 311.2 и 409.1 - установка драйверов, регистрация (+) - Форум

                                  jest po rosyjsku ale dałem ją do google tłumacz i elegancko przetłumaczył.
                                  co do samej instalki muszę pogrzebać bo gdzieś walnąłem instalkę, jak znajdę to podeślę. ale gdybym nie odgrzebał jej to poszukaj na chomiku, z wersją 3.11 nie ma problemu, większość działa, nie tak jak vcds.

                                  Komentarz


                                  • Mam problem, chcę zczytać błędy z octavii 98r, chodzi o to że mam program vag com 311.2 do tego kabel od znajomego (chiński) i w teście wyskakuje mi port: ok, interfejs: ok, zapisuję ale podczas komunikacji ze sterownikami auta wyskakuje błąd komunikacji. W audi a4 z 99r na innym laptopie ale z tym samym kablem wszystko działa ok. Sterowniki zainstalowane te same system taki sam. Ma ktoś z was na to jakiś patent czy to będzie wina kabla ?

                                    Komentarz


                                    • Panowie. Czym najlepiej skanować Octavię II 1.6mpi z 2011? Kabli i interfejsów cała masa i nie wiem co wybrać tak aby działało. W grę wchodzą błędy (kasowanie), parametry rzeczywiste ewentualnie programowanie modułów. Jaki kabel i jaki program ściągnąć.
                                      1.9 - 130km

                                      Komentarz

                                      POWRÓT NA GÓRĘ
                                      Pracuję...
                                      X