Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

pasek do aternatora

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • pasek do aternatora

    bzik - tu nie ma co pocieszać kolegi - ale namawiać go do działania.

    Kupiłem Poloneza, który jadąc prosto zostawiał 4 ślady, aby go nie ściągało i nie telepało miał 4 opony każda z innej parafii i o innym rozmiarze. Głowica tego kosmicznego pojazdu (jak się okazało po 2 dniach) była dokręcona śrubami wokół których okręcono "sreberko " z czekolady...

    To ma pocieszyć Mickul-a?
    Wątpię...
    A Ciebie bzik?

  • #2
    pasek do aternatora

    Witam,
    Muszę wymienić pasek wielorowkowy ten przy alternatorze, jakie firmy polecacie bo nie mam zielonego pojęcia jaki wybrać?

    Komentarz


    • #3
      woy76, ostatnio wymienialem na continental cena 80 zł (w sklepie skody). Wymienisz samemu (ale lepiej mieć kogoś do pomocy) w max 5 min :wink:

      филип
      Mój czarny bandzior http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...r-focus-2-0-pb

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez ahmed799
        Wymienisz samemu (ale lepiej mieć kogoś do pomocy) w max 5 min
        a mozesz pokrótce napisać jak to najlepiej zrobić?
        dzięki

        Komentarz


        • #5
          Też myślałem ze to skomplikowane ale z pomocą tom2212 okazało sie łatwizną. Bierzesz kluczyk płaski chyba 13, u góry masz napinacz paska i jest na nim taka kwadratowa wypustka nakładasz kluczyk i odciągasz tak żeby napinacz zwolnił pasek i ściągasz go z pierwszej lepszej rolki (i nastepnie z wszystkich). Później zakładasz nowy, najlepiej zaczynać od najniżej położonej rolki i idziesz w gorę. Poźniej znowu odciągasz kluczykiem napinacz. Zakładasz pasek na ostatnią rolkę i tyle. Naprawdę nie jest to trudne sam sie o tym przekonalem. :wink:

          филип
          Mój czarny bandzior http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...r-focus-2-0-pb

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez ahmed799
            u góry masz napinacz paska i jest na nim taka kwadratowa wypustka nakładasz kluczyk i odciągasz tak żeby napinacz zwolnił pasek
            super, dzięki, w OII jest tak samo?

            Komentarz


            • #7
              woy76, teraz zadałeś mi pytanie nie zwróciłem uwagi na model autka ops: ale myśle ze będzie podobnie

              филип
              Mój czarny bandzior http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...r-focus-2-0-pb

              Komentarz


              • #8
                Wymiana paska w O1 z silnikiem benzynowym1,6 BFQ



                Komentarz


                • #9
                  dla zainteresowanych wymianą własnymi siłami paska klinowego: Wymiana paska klinowego SKODA CZĘŚCI dystrybutor części do skody,części skoda,skodaczesci,skoda felicja,favorit,skoda fabia,octavia

                  przy okazji proponuję wymianę Wymiana rolki napinacza paska wielorowkowego Octavia 1,6 101 i 102 KM oraz 2,0

                  SKODA CZĘŚCI dystrybutor części do skody,części skoda,skodaczesci,skoda felicja,favorit,skoda fabia,octavia

                  podaję także link do tutoriala - wymiana alternatora, ale filmik jest w języku niemieckim;



                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X