Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Instrukcja podłączenia wiązki tempomatu do ECU.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Instrukcja podłączenia wiązki tempomatu do ECU.

    Witam. Panowie posiadam skodę Octavię 1 - 1999r w wersji TDI SLX - Mam ochotę zamontować tempomat. Manetkę z tempomatem i wiązkę można zakupić na allegro. Natomiast nie wiem skąd wziąć instrukcję podłączenia tej wiązki do ECU. Czy możecie mnie poratować takim schematem????
    "Jeżeli udoskonalasz coś dostatecznie długo - na pewno to zepsujesz"
    PRAWO MURPHY'EGO

  • #2
    Skontaktuj się z kolegą "koleś"......

    Komentarz


    • #3
      Trzeba poszukać. W internecie są opisy, ale...

      ...ja O1 Tour 1.6 BFQ z tempomatem mordowałem się dwa dni, bo wymyśliłem sobie, że wiązkę zrobię sam.
      Niby nic trudnego, zakupiłem piny, przewody. Nie wiedziałem, że praktycznie cały internet myli się co do opisu pinów złącza. Akurat w silniku 1.6 BFQ dwa piny wtyczki tempomatu są zamienione względem innych wersji silnikowych. Był to mega wku..

      Manetkę polecam firmy Borsehung. Jest to oryginał z zamazanymi znakami Audi, VW. Dokładnie to samo co w ASO, tylko że taniej.
      "coś być musi, do cholery, za zakrętem"

      O1 Tour BFQ+LPG LR - BARRACUDA
      O2 Tour BSE+LPG LR - MED

      Komentarz


      • #4
        Manetka------podszybie
        2-----------------1
        3-----------------2
        4i7--------------3
        5-----------------9
        6---- do bezpiecznika nr 5

        Na podszybiu wpinasz się w czarną wtyczkę. Z niej do komputera silnika kabelki już powinny być.
        Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
        Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

        Komentarz


        • #5
          Jakby co to co porządniejsi sprzedawcy na alledrogo do wiązki dołączają instrukcję krok-po-kroku, włącznie z demontażem kierownicy i programowaniem w VAG COM.

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X