Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Demontaż kierownicy - porady

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Jak ktoś ma zniszczoną kierownicę, to polecam kupić na Alledrogo skórę dedykowaną do danego modelu samochodu / kierownicy i samodzielne obszycie.
    Koszt zestawu z igłą i nicią to około 80-90zł (+ butaprem + klucz Spline 12 + grzechotka). Obszywać najlepiej na zdemontowanej kierownicy. Poniżej foto jak to wygląda:

    Zużyta kierownica (widok tyłu) po 540 000km
    Kierownica - zużycie.jpg


    Samodzielnie obszyta:
    Kierownica - obszyta 1.jpg

    Kierownica - obszyta 2.jpg



    Kierownica - obszyta 3.jpg

    Komentarz


    • #27
      Łoooj....
      ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
      Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
      Spalanie - Motostat.pl
      Spalanie - Motostat.pl

      Komentarz


      • #28
        Zamieszczone przez Freddie Zobacz wpis
        Koszt zestawu z igłą i nicią to około 80-90zł (+ butaprem + klucz Spline 12 + grzechotka).
        Wybacz, ale efekt po prostu żenujący. Nie lepiej było dać te ~200 i mieć obszyte ładnie przez kogoś kto się tym zajmuje profesjonalnie?

        Komentarz


        • #29
          Freddie, z Rybnika masz pół godziny jazdy do Gliwic.W niedzielę kupiłbyś za 150 zł dobrze obszytą kierownicę od ludzi co to robią na co dzień.

          A jak chcesz jeszcze bliżej to dam numer do kumpla z Knurowa. On też się szyciem kierownic zajmuje i jest też w niedzielę w Gliwicach a możesz do niego i w tygodniu podjechać i kupić kierownicę. Swoją oczywiście zostawiasz.

          Nie wyszło Ci to najlepiej.
          Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
          Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

          Komentarz


          • #30
            A ja uważam, że liczą się chęci. Tam gdzie odstaje skóra można jeszcze wstrzyknąć butapren i będzie git. Następna na pewno będzie lepsza

            Komentarz


            • #31
              Zamieszczone przez PieTrzaK Zobacz wpis
              Wybacz, ale efekt po prostu żenujący. Nie lepiej było dać te ~200 i mieć obszyte ładnie przez kogoś kto się tym zajmuje profesjonalnie?
              Nie chciałem tego pierwszy napisać ale to wygląda jak ja w za dużych bokserkach co to swego czasu na gwiazdkę dostałem...

              Koledzy mają rację za 200zł a nawet czasem nieco mniej masz to zrobione jak Bóg przykazał. Do octavii czy innych popularnych aut nie tylko z grupy vag to praktycznie u większości ludzi co się tym zajmują zawodowo jedziesz i wymieniasz od ręki sztukę za sztukę.

              Zamieszczone przez 1kevin Zobacz wpis
              Tam gdzie odstaje skóra można jeszcze wstrzyknąć butapren i będzie git
              Taki tam botoks-tuning fajery. To się nie może udać.
              ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
              Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
              Spalanie - Motostat.pl
              Spalanie - Motostat.pl

              Komentarz


              • #32
                Pisząc o Gliwicach miałem na myśli oczywiście giełdę samochodową.

                W Knurowie pod numerem 883 005 885 załatwisz kierownicę.
                Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                Komentarz


                • #33
                  Zamieszczone przez Bambek1 Zobacz wpis

                  Nie chciałem tego pierwszy napisać ale to wygląda jak ja w za dużych bokserkach co to swego czasu na gwiazdkę dostałem...

                  Koledzy mają rację za 200zł a nawet czasem nieco mniej masz to zrobione jak Bóg przykazał. Do octavii czy innych popularnych aut nie tylko z grupy vag to praktycznie u większości ludzi co się tym zajmują zawodowo jedziesz i wymieniasz od ręki sztukę za sztukę.



                  Taki tam botoks-tuning fajery. To się nie może udać.
                  Może się udać na 100%, tak naprawiają na gwaranacji w Renault

                  Komentarz


                  • #34
                    Zamieszczone przez 1kevin Zobacz wpis
                    tak naprawiają na gwaranacji
                    Jakbym tak miał na gwarancji to żądałbym nowej
                    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                    Komentarz


                    • #35
                      To fakt,

                      Komentarz


                      • #36
                        Zamieszczone przez 1kevin Zobacz wpis

                        Może się udać na 100%, tak naprawiają na gwaranacji w Renault
                        W renault mogą.
                        ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
                        Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
                        Spalanie - Motostat.pl
                        Spalanie - Motostat.pl

                        Komentarz


                        • #37
                          Oj , myślę, że w każdym z serwisów robią cuuuuda, o których nie wiemy

                          Komentarz


                          • #38
                            Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
                            Freddie, z Rybnika masz pół godziny jazdy do Gliwic.W niedzielę kupiłbyś za 150 zł dobrze obszytą kierownicę od ludzi co to robią na co dzień.

                            A jak chcesz jeszcze bliżej to dam numer do kumpla z Knurowa. On też się szyciem kierownic zajmuje i jest też w niedzielę w Gliwicach a możesz do niego i w tygodniu podjechać i kupić kierownicę. Swoją oczywiście zostawiasz.

                            Nie wyszło Ci to najlepiej.
                            Panowie, wiem że efekt nie jest powalający... ale więcej mi nie potrzeba.
                            Porównanie do za dużych bokserek całkiem trafne

                            Stara kierownica brudziła mi już spodnie, co mnie wkurzało. Pierwotnie postanowiłem kupić silikonową nakładkę, ale w markecie kosztowała 40-50zł i była w dotyku do d....
                            Stwierdziłem, że dam obszyć kierownicę skórą, ale nic ciekawego w okolicy nie wygoglowałem. Wolałem dołożyć te 50zł więcej (niż kosztowałby silikon) i samemu obszyć skórą.
                            Gdybym wiedział, że za 150-200zł dostanę gotowca, to pewnie bym skorzystał, ale wtedy nie wiedziałem
                            Pęcherze powietrza na ramionach są bez problemu do zlikwidowania butapremem, ale na razie mi się nie chce paprać i nie mam na to czasu.
                            W tej chwili kierownica spełnia swe zadanie, nie brudząc spodni i jest dobrze. Nie potrzebuję super kierownicy w samochodzie z takim przebiegiem.

                            Komentarz

                            POWRÓT NA GÓRĘ
                            Pracuję...
                            X