Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Instrukcja montażu tempomatu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
    Polecam 3U0 953 513 D. O drugiej zapomnij.
    Manetka o numerach 8L0953513J jest gorsza...lub wadliwa...?

    Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
    Chyba już z Tobą pisałem na temat tempomatu.
    Raczej nie od niedawna zainteresowałem się tym tematem.

    Komentarz


    • #27
      Zamieszczone przez BASTIAN001 Zobacz wpis
      Manetka o numerach 8L0953513J jest gorsza..
      Właśnie tak. Jest gorsza.

      Rozważ jeszcze opcję tempomatu w kierownicy. To jest najwygodniejsza wersja. Mam teraz u siebie w Fabii.

      Niestety koszt trochę większy bo potrzebujesz kierownicę z poduszką z Superba 1, wiązkę multifunkcji, sterownik kierownicy, manetkę z ON-OFF i jakieś 2h.

      Koszt około 500 zł ale naprawdę warto zwłaszcza jeśli masz oryginalne radio, które też działa z kierownicy.
      Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
      Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

      Komentarz


      • #28
        Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
        Właśnie tak. Jest gorsza.
        A trochę więcej szczegółów w tej kwestii..(pyta laik).... ?

        Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
        Rozważ jeszcze opcję tempomatu w kierownicy. To jest najwygodniejsza wersja. Mam teraz u siebie w Fabii.

        Niestety koszt trochę większy bo potrzebujesz kierownicę z poduszką z Superba 1, wiązkę multifunkcji, sterownik kierownicy, manetkę z ON-OFF i jakieś 2h.

        Koszt około 500 zł ale naprawdę warto zwłaszcza jeśli masz oryginalne radio, które też działa z kierownicy.
        Nie mam radia fabrycznego...ale rozglądałem się za takim...najlepiej z MP3. Nic sensownego (stan i cena) nie znalazłem.

        A manetka 3U0953513 z literką B na końcu bodajże z Superba "podejdzie" do Octavii I ..?

        Komentarz


        • #29
          Zamieszczone przez BASTIAN001 Zobacz wpis
          A manetka 3U0953513 z literką B na końcu bodajże z Superba "podejdzie" do Octavii I ..?
          Tak ale to jest manetka do kierownicy multi. Ma tylko suwak ON-OFF.
          Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
          Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

          Komentarz


          • #30
            Zamieszczone przez BASTIAN001 Zobacz wpis
            Nie mam radia fabrycznego...ale rozglądałem się za takim...najlepiej z MP3. Nic sensownego (stan i cena) nie znalazłem.
            Za 200 mogę załatwić. Z kodem.
            Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
            Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

            Komentarz


            • #31
              koleś Dzięki za wszystkie informację. Będę wiedział do kogo "uderzyć".

              Komentarz


              • #32
                Na dzień dzisiejszy manetka 3U0953513D jest trochę trudno osiągalna, ale są manetki 1J0 953 513 lub 1J0 953 513 01C, mogły by być takie?
                Co myslicie o nowym zamienniku manetki np. FEBI ?

                Komentarz


                • #33
                  Jak chcesz oryginalną to Ci załatwię. Wystarczy zadzwonić.
                  Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                  Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                  Komentarz


                  • #34
                    Jakie koszty?

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X