Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

zapowietrzony, powietrze w przewodzie przezroczystym za filtrem do pompy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • zapowietrzony, powietrze w przewodzie przezroczystym za filtrem do pompy

    Witam posiadam skodę 1.9 TDI 90KM i dziś po przejechaniu 5km straciła moc i zgasła. Zauważyłem powietrze w przewodzie przezroczystym za filtrem. Po wymianie filtra i zacisków na dopływie do filtra i do pompy odpaliła lecz powietrze dalej szło z paliwem. Przejechałem 1km na wolnych obrotach i było oki, lecz jak dodałem gazu przewód cały sie zapowietrzył i juz nie odpaliła. Nie moge znaleźć przyczyny, pomocy??
    gryf

  • #2
    Zobacz czy masz paliwo w filtrze i dolej jak coś. Jeżeli po dolaniu odpali to prawdopodobnie masz zupę w baku i zapchało smoka.

    Komentarz


    • #3
      Rozumiem. Dopiero w środę będę patrzył bo praca do późna. Słyszałem, że zassanie paliwa przy filtrze do pojemnika pokaże czy jest kasza w ropie i że trzeba wyciągnąć całe paliwo ze zbiornika
      gryf

      Komentarz


      • #4
        zalałem filtr i pompa prawie zassała, lecz padł mi akumulator i znów czekam. Jutro będe paliwo w baku pompował
        gryf

        Komentarz


        • #5
          Po wymianie filtra odpaliła w końcu i jeździ, lecz gdy postoi dłużej, to paliwo cofa i ciężko odpalić. Oraz zasuwa powietrze z paliwem przez przezroczysty przewód widać. Ktoś coś może wie co może być?
          gryf

          Komentarz


          • #6
            Sprawdź czy zawór zwrotny na filtrze paliwa jest dobrze zamontowany...? Wymieniałeś oringi na tym zaworze...?

            Komentarz


            • #7
              Ten zaworek co na górze w filtrze jest i paliwo nim wraca z pompy do filtra i potem do zbiornika? Wymieniłem opaski na przewodzie od baku i przezroczystym.
              gryf

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez grzes5524 Zobacz wpis
                Ten zaworek co na górze w filtrze jest i paliwo nim wraca z pompy do filtra i potem do zbiornika?
                Tak ma na myśli ten element.

                Komentarz


                • #9
                  mam pęknięty przewód z filtra do pompy i bierze powietrze. Ale auto jeździ. Cy to szkodzić może dla pompy i silnika?
                  gryf

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X