Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czy lusterka przed FL i po FL są takie same?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Czy lusterka przed FL i po FL są takie same?

    Witam, jak w nazwie tematu czy lusterka zewnętrzne przed fl i po fl są takie same, i czy wszystkie lusterka elektryczne były w komplecie podgrzewane. Drugie pytanie czy z innych modeli aut do octavii podejdą lusterka?
    Ostatnio edytowany przez krzysiek84; 43202.

  • #2
    nie podejdą
    ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
    ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
    poprzednie modele:
    ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
    ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
    O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

    Komentarz


    • #3
      Na pewno nie wszystkie w OI po fl nie były oryginalnie podgrzewane. U mnie regulacja lusterek ręczna i brak podgrzewania el.

      Komentarz


      • #4
        Lusterka zmieniły się nawet pod koniec produkcji OI.
        Mój brat ma auto z 2007 r. i ma lusterka o mniejszej wysokości, niż ja, a ja mam auto z początku 2010 r.

        Komentarz


        • #5
          przed FL lusterko od pasażera masz czasami mniejsze (nie wiem czy to zależne do rocznika czy wersji wyposażenia, raczej to pierwsze), po lifcie masz dwa duże lustra zawsze. Na moje oko zewnętrznie wyglądają tak samo po lifcie jak przed, nie wiem jak z podłączeniem. z innych modeli Vag nie podejdą.
          Lustra zmieniły się w 2010 definitywnie, kiedy wprowadzono takie wielkie, razem z nowszą kierą pod koniec produkcji OI.
          Ostatnio edytowany przez sew1981; 6296.

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez sew1981 Zobacz wpis
            przed FL lusterko od pasażera masz czasami mniejsze (nie wiem czy to zależne do rocznika czy wersji wyposażenia, raczej to pierwsze), po lifcie masz dwa duże lustra zawsze.
            Po FL prawe lusterko też jest czasami małe.

            Komentarz


            • #7
              Utek nie spotkałem takiej kombinacji po FL osobiście, ale tak jest jak piszesz, bo załączone zdjęcie to pokazuje. Pytanie od czego zatem to zależne? od wersji wyposażenia? kto wie? a może od rocznika? no to Pany mamy zagwozdkę Ocepową do rozgryzienia.....bo zarówno przed FL, jak i po FL występują takie i takie lustra prawe....pytanie why i co powoduje tę różnorodność....
              skoda-octavia-i_galerie-49076-2-400-300.jpg
              Ostatnio edytowany przez sew1981; 6296.

              Komentarz


              • #8
                elegance miały prawe małe lustro
                ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                poprzednie modele:
                ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                Komentarz


                • #9
                  Lusterka przed i po FL pasują, z tym że jak piszecie od 2010 są zdecydowanie inne. Jeżeli chodzi o różnicę w wielkości prawego lusterka to grupa VAG mniejsze prawe lusterko zakończyła montować od 2001 roku

                  филип
                  Mój czarny bandzior http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...r-focus-2-0-pb

                  Komentarz


                  • #10
                    A ja z zapytaniem czy da się wymienić w O1 fl samą obudowę lusterka ?

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez pawlak49 Zobacz wpis
                      A ja z zapytaniem czy da się wymienić w O1 fl samą obudowę lusterka ?
                      Tak, tą część w kolorze
                      ©koda Octavia 1.9 TDI ICE

                      Komentarz


                      • #12
                        aha, chyba, ze elegance tak mialy, jak pisze krzynol
                        ahmed ok, ale w 2001 w polifcie jak widać też bywały jeszcze małe prawe, czyli nie wiąże się to z liftem, który był na przełomie 00/01

                        Komentarz


                        • #13
                          Pytanie czy nowe lusterka (te duże po 2009 roku produkcji) można dostać jakiś zamiennik ??. Szukam szukam i nic. Dziękuję za pomoc

                          Komentarz


                          • #14
                            Gdzieś mi się obiło o uszy że są to lusterka z fabii 2. Także może obadaj temat w tym kierunku.

                            Komentarz


                            • #15
                              rzeczywiście cieżki temat, zarówno w nówkach jak i w używkach.....wizualnie te z fabii 2 lub te z romka są identyczne, ale może mają inne mocowanie do drzwi...i wtedy zonk. Po numerach nie pasują do Octavii I tej z ostatniej fazy produkcji, żadne z nich....dziwne.
                              Poszperaj po tej stronie, do OI nie ma ma takiego, ale może poprostu wstawić to starsze? (powinno chyba działać i pasować, według katalogu aż do 2010):
                              Just a moment...

                              Komentarz


                              • #16
                                Z braku laku wstawiłem starsze (:. Pasują mocowania i działa, lecz wizualnie kiepsko wygląda. Będę polował na właściwe.

                                Komentarz


                                • #17
                                  no wlasnie, moga byc

                                  Komentarz

                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                  Pracuję...
                                  X