Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

wymiana tylnej wycieczaki O1 HB

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • wymiana tylnej wycieczaki O1 HB

    Witam.
    Czy trzeba kupić całe ramie czy można tylko pióro?

  • #2
    U mnie (2003r) można samo pióro jest wersja ramienia "na haczyk", ale nie zdziwił bym się gdyby była też wersja z pełnym ramieniem i wtedy w handlu też masz dostępne w komplecie całość.

    A nie lepiej iść do auta i zobaczyć co się ma?
    ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
    Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
    Spalanie - Motostat.pl
    Spalanie - Motostat.pl

    Komentarz


    • #3
      freestyler Tak jak napisał Bambek1 musisz sprawdzić jakie masz ramie.

      Komentarz


      • #4
        miałem ramię w ręku przy okazji wymiany mechanizmu wycieraczki i moim zdaniem nie da się jej wyjąć...

        Komentarz


        • #5
          Każde się da wyjąć tylko te ramiona sprzedawane jako komplet z piórem mają tendencję do pękania więc wyjmowanie mija się z celem, bo i po co to robić skoro kupujesz i tak komplet a oddzielnie tego pewnie nie kupisz.

          Jako komplet ramię+pióro masz na pewno OII, FII, FI. A czy w OI też takie występowały to nie wiem.
          Może to ja mam modzoną wycieraczkę a może były różne wersje przyznam się, że nigdy nie zwracałem na to uwagi jak jest w innych OI dlatego nie wiem. U mnie spryskiwacz jest na ramieniu i "lata" razem z wycieraczką.

          Do mnie pasuje taka (nie wiem czy długość ok bo to kombi więc proszę się nie sugerować ale chcę pokazać typ pióra)
          Wycieraczka tylna Bosch Twin Skoda Octavia 1 Combi 391 | wycieraczkidoszyb.pl
          Ostatnio edytowany przez Bambek1; 38218.
          ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
          Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
          Spalanie - Motostat.pl
          Spalanie - Motostat.pl

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X