Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kilka pytań o BSE i innych

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kilka pytań o BSE i innych

    Witam, pytanie trafia tu, bo nie znalazłem innego miejsca. Mam kilka pytań odnośnie silnika BSE i inne sprawy.
    1. Przy jakich obrotach BSE odcina zaplon? Jak stoje w miejscu to przy ok. 4tys odcina. Jak jade to myślałem, że odetnie przed 6 tys a tu moge kręcić dalej na LPG jak i Pb- tak powinno być? Myślałem, że podobnie jak przy staniu w miejscu odcina tylko przy wyższych obrotach.
    2. Wiem, że moja Octavia była bita z tyłu, ale lewy reflektor nie wchodzi idealnie a prawy cacy, może na śrubach jakaś regulacja jest potrzebna. Zastanawiam się czy przód też nie miał jakieś przygody. To co zauważyłem to na prawej lampie jest naklejka Vw i numerami, na lewej nie. Obie lampy firmy Hella. Sprawdzałem na innej skodzie FL to ma na każdej lampie naklejke.
    3. Czy regulacja biegów jest w 1Z ciężka? Czy coś na zasadzie zablokować lewarek i skrzynie, poluzować jakiś krzyżak i skręcić?
    4. Olej w skrzyni co ile kkm wymiana? Czy w ogole warto?

  • #2
    Ad1. na postoju jak wciśniesz sprzęgło to możesz do końca kręcić.


    Moje MPI

    ...Dominik...

    Komentarz


    • #3
      A w czasie jazdy bez żadnego wciskania sprzęgła to w jakim momencie odcina czy wcale ?

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez smajler Zobacz wpis
        Jak stoje w miejscu to przy ok. 4tys odcina
        tak to jest zrobione.

        Zamieszczone przez smajler Zobacz wpis
        4. Olej w skrzyni co ile kkm wymiana? Czy w ogole warto?
        Nie jest przewidziana przez producenta. Polecam jednak wymienić bo u mnie przy przebiegu 50 tys. km pojawiły się opiłki w oleju.
        SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
        ​​​
        Grzegorz

        Moja Ambitna Czarnula

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez smajler Zobacz wpis
          A w czasie jazdy bez żadnego wciskania sprzęgła to w jakim momencie odcina czy wcale ?
          jak wcale ? przecież w nieskończoność go nie wkręcisz , Przyłóż mu na 1, lub 2 to zobaczysz kiedy mu odetnie


          Moje MPI

          ...Dominik...

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez cichy_ocp Zobacz wpis

            jak wcale ? przecież w nieskończoność go nie wkręcisz , Przyłóż mu na 1, lub 2 to zobaczysz kiedy mu odetnie
            Sprawdzałem na 3 to z 6200 było i więcej nie chciałem kręcić. Sprawdze z ciekawości jak na innych

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez smajler Zobacz wpis

              Sprawdzałem na 3 to z 6200 było i więcej nie chciałem kręcić. Sprawdze z ciekawości jak na innych
              uważaj na przeciążenia ..... biedne mpi


              Moje MPI

              ...Dominik...

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X