Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Fotelik od 9kg do O1 kombi 2003r. z ISOFIX

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Fotelik od 9kg do O1 kombi 2003r. z ISOFIX

    Cześć,

    Nie wiem czy w odpowiednim dziale te temat, więc proszę o ew. przeniesienie go w b. odpowiednie miejsce.
    Niebawem muszę zakupić kolejny fotelik dla dziecka o wadze od 9kg wzwyż do O1 kombi 2003, auto wyposażone jest w uchwyty ISOFIX.
    To co mogę, wymagam:
    - mocowanie isofix,
    - pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa,
    - regulowany zagłówek,
    - budżet do 500zł,

    Mam mnóstwo wątpliwości przy wyborze, bo O1 nie jest wielkim autem w środku i chciałbym, żeby fotelik się mieścił bez problemu a i był funkcjonalny dla dziecka. Co polecicie z własnych doświadczeń? Oboje z żoną mamy ok. 175cm wzrostu, więc za nami nie jest specjalnie ciasno, ale też nie mega przestronnie.
    Pozdrawiam,
    Paweł


  • #2
    Ostatnio zakupiłem ten
    Błąd 404
    No i jestem zadowolony
    Mój szatan

    Paweł

    Komentarz


    • #3
      Dzieki za info ale O2 jest wieksza w srodku, takze nie wiem czy bylby OK do O1. A jak z funkcjonalnoscia? Od jakiej wagi dziecka zaczales go realnie wykorzystywac?
      Pozdrawiam,
      Paweł

      Komentarz


      • #4
        Najlepiej jak pojedziesz do sklepu i przymierzysz fotelik do kanapy, zobaczysz jak zapina ci się dziecko itp. A co do wielkości wnętrza to nie przesadzaj, zmieści się bez problemu każdy fotelik , a przynajmniej te montowane przodem do kierunku jazdy. Ja czasem pakuje do tyłu trzy foteliki i też daję radę.

        Komentarz


        • #5
          Zmieści się do O1 bez problemu. Dotychczas używałem innego fotelika bo był do 9kg. Jak młody zaczął sam siedzieć to przerzuciliśmy się na wyżej wymieniony. W sklepie była przymiarka czy młody dobrze siedzi i tak już został.
          Mój szatan

          Paweł

          Komentarz


          • #6
            Polecam ci grupe Społeczność Osiem Gwiazdek- Profesjonalne sklepy z fotelikami samochodowymi

            :
            Zaktualizuj swoją przeglądarkę | Facebook

            Jak zapytasz dostaniesz dużo odpowiedzi plus opcja szukaj wskazana. Inna sprawa że tam polecają tylko foteliki tyłem do kierunku jazdy, i w cenach 1000+ więc Twój wybór, ale myślę że warto zainwestować bo to nie są żarty. Inna sprawa ,że taki porządny(ma szwedzki Test Plus) Axkid Minikid (1600zł) starcza najdłużej 9-25kg, i wożą w nich nawet 8-10latki tyłem do kierunku jazdy

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X