Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przebieg

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Przebieg

    Jezeli wymienialem sterownik silnika na inny to czy przebieg mam ten co mialem czy z tego nowego sterownika ?

  • #2
    Przebieg w liczniku (zegarach) się nie zmieni,natomiast sterownik silnika będzie pamiętał przebieg z auta w którym siedział pierwotnie.Można to skorygować odpowiednim sprzętem.

    Komentarz


    • #3
      Vcds lite cos zrobie w tym kierunku?

      Komentarz


      • #4
        Się podepnę by tematów nie mnożyć. Czy można odczytać z sterownika silnika przebieg auta np vagiem?

        Komentarz


        • #5
          No ale chyba przecież w O1 sterownik nie zapisuje przebiegu, tylko to co na szafie, ale mogę się mylić.
          Sławek

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez slawento Zobacz wpis
            No ale chyba przecież w O1 sterownik nie zapisuje przebiegu, tylko to co na szafie, ale mogę się mylić.
            Ze 3 lata temu sprawdzałem VCDS-em w Seacie Leonie 2003r i był przebieg zapisany w sterowniku silnika,nie zbyt mnie zdziwiło że różnił się od tego w zegarach o prawie 200tyś km !!!. Za to kolega właściciel był Bardzo Zdziwiony,auto oczywiście sprowadzone,kupione od handlarza,TDI oczywiście.
            Więc myślę że w Octavii 1 po lifcie ( po 2000r ) przebieg może być zapisywany w sterowniku silnika.

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Ptasznik Zobacz wpis
              Vcds lite cos zrobie w tym kierunku?
              Nie. Trzeba mieć "mocniejszy" sprzęt no i trochę się znać.

              Komentarz


              • #8
                Dzieki . Czyli w sterowniku swoje w liczniku mam to co mialem . Chodzilo mi o rozrzad , balem sie ze za dlugo bd jezdzil na starym ale ok .

                Komentarz


                • #9
                  a usługa nie może ci w żaden sposób pomóc?
                  Porównaj ceny za UMIDIGI Z2 Pro w ponad 80 chińskich sklepach. Zamów telefony komórkowe UMiDIGI tanio w Chinach z darmową wysyłką.

                  Komentarz


                  • #10
                    Dołożę cegielke . Gdzie można dokładnie sprawdzić przebieg auta i czy był korygowany, w sterowniku - ECU ?

                    Czy jakiś profesjonalny soft wykryje np korekcję licznika czy nie zostanie po tym ślad ?

                    Komentarz


                    • #11
                      Benzynowe O1 nie zapisują przebiegu w ECU. Nigdzie nie sprawdzisz czy przebieg jest oryginalny.

                      Komentarz


                      • #12
                        Szkoda...:/

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X