Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dywaniki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dywaniki

    Witam,
    temat bardziej humorystyczny, kupiłem gumowe dywaniki, wkładając je do auta chciałem wyrzucić stare materiałowe i wtedy rozpoczęła się małżeńska kłótnia : D
    Żona uważa, że nowe gumowe kładzie się na materiałowe i zawsze się tak robi i jestem niekompetentny, odbiłem piłeczkę iż taki styl to wieśniactwo.
    Jak jest u Was

  • #2
    U nas żona nie ma nic do powiedzenia w temacie samochodu i jakiejkolwiek rzeczy z nim związanej. Tak samo jak mnie nie interesują, na przykład, firanki/zasłony.

    Wiadomo, że nowe gumowe kładzie się pod starymi materiałowymi. Zresztą, niegumowe to moim zdaniem nie mają sensu żadnego.

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez unicestwiacz_wszechrzeczy Zobacz wpis
      U nas żona nie ma nic do powiedzenia w temacie samochodu i jakiejkolwiek rzeczy z nim związanej.
      Potwierdzam.
      Jeździ nim do pracy ale cieszy się z każdej zmiany - nawet z zatankowania do pełna

      ...Moje Cappuccino MPi...

      jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
      sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
      wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez unicestwiacz_wszechrzeczy Zobacz wpis
        U nas żona nie ma nic do powiedzenia w temacie samochodu i jakiejkolwiek rzeczy z nim związanej.
        popieram. Ponieważ to ja dbam, myję, woskuję, tankuje, jeżdżę na przeglądy, wlewam płyny itp

        Zamieszczone przez Przemek_i Zobacz wpis
        Jeździ nim do pracy ale cieszy się z każdej zmiany - nawet z zatankowania do pełna
        pozdrawiam - Darek

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X