Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przewód podciśnienia

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Przewód podciśnienia

    Witam, proszę o poradę gdzie należy podłączyć wylot wężyka widocznego na zdjęciu zakończony gumowym kolankiem
    Załączone pliki
    Jeżeli mój post coś wniósł, to wyślij ,,pomógł,,

  • #2
    Na moje oko to tam gdzie już jest podłączony wężyk czyli do tego okrągłego metalowego , czyli regulatora ciśnienia paliwa.

    Ktoś Ci pozamieniał te przewody od podciśnienia.
    Ostatnio edytowany przez shanzi; 42521.

    Komentarz


    • #3
      To gdzie podłączyć ten już połaczony?
      Jeżeli mój post coś wniósł, to wyślij ,,pomógł,,

      Komentarz


      • #4
        Zrobię dziś zdjęcia w swoim i podrzucę na forum.
        Załączone pliki
        Ostatnio edytowany przez shanzi; 42521.

        Komentarz


        • #5
          Wydaje mi się że u Ciebie powinno to być podłączone pod kolektorem, od dołu . U mnie ta część gumowa która idzie do tego okrągłego metalowego jest bardzo krótka i ma kształt wygiętego kolanka ( opis na chłopski rozum )

          Komentarz


          • #6
            Nic nie jest pozamieniane . Czarny wężyk z kolankiem ( widoczny na pierwszej fotografii na drugim planie ) jest podłączony górą do kolektora a dołem do regulatora ciśnienia paliwa ( też powinno być wygięte kolanko )

            Komentarz


            • #7
              Dobra, ale u niego jeden wężyk nie jest podpięty. Więc, gdzie ma go wpiąć ?? Wygląda jakby szedł od czujnika podciśnienia do regulatora paliwa. Nie da się określić dokładnie.
              Ostatnio edytowany przez shanzi; 42521.

              Komentarz


              • #8
                Góra jest prawidłowo wpięta w kolektor więc pozostaje dół który powinien być wpięty w króciec regulatora ciśnienia paliwa . Odnoszę się do pierwszego posta i pierwszego zdjęcia ( z widocznym kolankiem )

                Komentarz


                • #9
                  Ok. Tu się zgadzam. Wydaje mi się że ten z zółtą rurką też powinien być wpięty w kolektor od spodu zamiast w regulator ciśnienia paliwa.

                  Komentarz


                  • #10
                    k1.pngk2.png

                    Komentarz


                    • #11
                      Dzięk wszystkimi za pomoc, ostatnie zdjęcie rozwiązało wątpliwości. Problem rozwiązany.
                      Wyświetlały mi się błędy, skasowałem, może to była przyczyną.
                      Załączone pliki
                      Ostatnio edytowany przez fazy2; 30149.
                      Jeżeli mój post coś wniósł, to wyślij ,,pomógł,,

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X