Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kuleje na gazie, szarpie przy stałej prędkości i wypadaja zapłony.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Ogólne zdjęcie z pod maski jak wygląda instalacja, gdzie jest reduktor, gdzie są umieszczone wtryski......

    Komentarz


    • #27
      Zauważyłem, że jesteś z B....n, więc mogę ci polecić swojego gazownika, jeśli byłbyś zainteresowany lub nawet mogę z tobą podjechać do niego a z jakości jak i z ceny byłbyś bardzo zadowolony. O taki sprawach jak fachowy montaż czy strojenie to już nawet nie będę pisał.

      Komentarz


      • #28
        Gdzie dokładnie w okolicy?
        ​​​​​​Będę chętny jak coś.
        Nygus81

        Komentarz


        • #29
          Drużbice

          Komentarz


          • #30
            Trochę mam daleko do Drużbic. To koło Bełchatowa. Zobaczę jeszcze u siebie.
            Nygus81

            Komentarz


            • #31
              Ja wiem czy daleko, 60 km ale Ok.

              Komentarz


              • #32
                Dzisiaj byłem u gaziarza w Brzezinach i montaż nowej Barracudy + filtry i mapowanie 400pln. Decyzja już jest podjęta. Przyszły tydzień.
                Nygus81

                Komentarz


                • #33
                  Oto moja instalacja LPG.
                  img-20181003-164659.jpg
                  Załączone pliki
                  Nygus81

                  Komentarz


                  • #34
                    No to czekamy na wieści po naprawie. Troche bałaganu pod maska jest z ta instalacja. Tak wyglądał montaz w mojej bylej Octavii - Error 503: Unknown domain

                    Komentarz


                    • #35
                      Dopiero teraz zauważyłem "metkę" , instalacja była zakładana u stefanowskiego ?

                      Komentarz


                      • #36
                        Tak jest. Cena za nową listwe u Stefana ponad 600pln. Trochę odstrasza. A tak swoją drogą zajebiscie schowana instalka, reduktor i wtryski. Trochę zabawy było, nie?
                        Ostatnio edytowany przez nygus81; 2289.
                        Nygus81

                        Komentarz


                        • #37
                          To co wyprawiają na 1 Maja to woła o pomstę do nieba. Założyłem u nich, niestety, instalację Landi Renzo do rocznej Octavii II fl, nawet nie będę pisał ile zapłaciłem bo się chory robie , nie potrafili jej porządnie wystroić, były jazdy podczas których w ogóle nie dochodziło do przełączenia na gaz, po pierwszym miesiącu "jazdy na LPG" - zużyłem 3/4 baku benzyny na tzw. rozruch , było lato, więc nie można się przyczepić, że było chłodno
                          Moja przygoda z nimi skonczyła się w momencie wywalenia LR i założeniem Staga ale już w innym miejscu.
                          Ostatnio edytowany przez yunior81; 15463.

                          Komentarz


                          • #38
                            I jak tam wymiana wtrysków poszła ?

                            Komentarz


                            • #39
                              Wiesz co troszkę sie plany z komplikowały i dopiero teraz będę sie umawiał. Syna miałem w szpitalu na planowany zabieg i nie miałem głowy do gazu. Zauważyłem że bierze mi paliwo i okazało się się że pan z Weselnej gaziarz wyłączył mi ten wtrysk z agonią i daje na ten cylinder paliwo. Spalanie gazu na 100 wyszło średnio 7 litrów w cyklu mieszanym. Mówię jaka oszczędność po regulacji, a tu sie okazuje że jeżdżę troszkę na Pb95. W poniedziałek będę dzwonił do mojego gaziarza na zmianę tej baracudy.
                              Nygus81

                              Komentarz


                              • #40
                                Włąśnie jestem po wymianie wtrysków. Barracuda to jest to. Auto już się prowadzi inaczej i obroty ma spokojne. Musze tylko zrobić porządek z lambdą regulacyjną bo już ledwo zipie i wyrzuca checka . Jutro albo w piątek wymiana. Napiszę więcej już po wymianie.
                                Nygus81

                                Komentarz


                                • #41
                                  Sonda wymieniona. Ta stara to jeszcze fabryka. Autko w końcu bez wad. Można jeździć spokojnie.
                                  Nygus81

                                  Komentarz

                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                  Pracuję...
                                  X