Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

wideo-rejestrator

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • wideo-rejestrator

    Witam zamierzam kupić wideo-rejestrator. moje pytanie polega na tym jakiej marki i czy typu montowania na lusterku czy klasyczny. Chce kupić niedrogi i dobry sprzęt który nagrywa dobrze w dzień i nocy co polecacie. Bedze to mój pierwszy wideo-rejestrator. Czytałem wiele opinii na internecie ale chce kupić sprawdzony i dobry sprzęt

  • #2
    mio 330 , rewelacyjny , nie dosc że jakosc filmow w dzien i w nocy super to jeszcze ma gps , no i jest bardzo maly
    jest O1 RS 1.8T XENON
    była O1 1.9 TDI AGR

    Komentarz


    • #3
      Ja polecam Yi Dash Cam - mam w swoich 2 autach od ponad 2 lat. U szwagra i siostry kolejne 2 szt. Wszystkie działają bez zarzutu. Moje kupione z Chin, natomiast dla szwagra i siostry w promce z amazon.de - ok 140zł (teraz pewnie już taniej).
      Jakość filmów możesz zobaczyć w internecie. Jak dla mnie nagrywają bardzo dobrze. Jakieś tryby parkingowe itd to sobie daruj, bo to się nie sprawdza - nie sugeruj się tymi wszystkimi wodotryskami.
      Co do zasilania, to kupiłem na ali konwerter(ok 9zł) 12V->5V i dałem zasilanie z lampki w podsufitce - działa pięknie
      Moja Skodzina

      Skoda Octavia II -
      Opel Astra III -

      Komentarz


      • #4
        Mam rejestrator Viofo z linku jakość nagrań bardzo dobra w dzień jak i w nocy dodatkowo zamiast baterii jest kondensator czyli brak problemów z przegrzewaniem i wybuleniem baterii
        Kamera samochodowa Viofo G1WS Sony IMX323 w kategorii Viofo / Według producenta / Kamery samochodowe

        Komentarz


        • #5
          Polecam viofo a119 lub jak chcesz tył+przód to model A129.
          ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
          Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
          Spalanie - Motostat.pl
          Spalanie - Motostat.pl

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X