Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Plastikowe drewno

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Plastikowe drewno

    W niektórych octaviach kratki nawiewow popielniczka i ramka środkowa mają kolor drewna. Czy te elementy są oklejane czy malowane czy jak to nałożyli? I jak to zdjąć żeby były czarne?

  • #2
    Malowane. Nie da się zdjąć. Można zeszlifować albo pomalować. Mnie się, niestety, drugi raz takie auto trafiło i pomalowałem.

    Komentarz


    • #3
      Czym malowałeś?

      Komentarz


      • #4
        Podkład do plastików, kolor właściwy i bezbarwny z utwardzaczem.

        Tak było:



        A tak jest:

        Ostatnio edytowany przez ; 44763.

        Komentarz


        • #5
          Wcześniej też miałem plastikowe drewno (taki pech):



          I zrobiłem tak:



          Ale dość już mam nijakiego srebrnego, i na zewnątrz i w środku.

          Komentarz


          • #6
            Bomba. Super ci to wyszło

            Komentarz


            • #7
              Idealnie nie jest. Ale wygląda znacznie lepiej niż oklejenie folią. No i mogę zagwarantować, że nic się nie łuszczy ani nie odbarwia. Podkład i utwardzacz są bardzo ważne.

              Największe wyzwanie to ta srebrna cieniutka kreska na popielniczce - żeby tak zamaskować/okleić, aby odcięcie było precyzyjne.

              Komentarz


              • #8
                w fordzie wygląda lepiej - bo jest kolor jak w ori, po malowaniu, ten w octavii taki sobie...ale może kwestia gustu

                Komentarz


                • #9
                  Wyłącznie gustu. A mój gust już ma alergię na srebrne, bo dwa poprzednie auta były srebrne. No i od zawsze nie tolerował piano bleka ani karbonu, więc ten zielono-niebieski (bo to jest kameleon) to taka reakcja odwetowa. :-)

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X