Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zderzak/mocowanie zderzaka przód Octavia vRS

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zderzak/mocowanie zderzaka przód Octavia vRS

    Witam, dopieszczam dalej swojego szkodnika i jakoś na dniach ma być ściągany zderzak przedni i odświeżany. Martwi mnie tylko, że krzywo on siedzi i wydaje mi się, że może brakować jakiegoś elementu mocującego, ponieważ w zderzaku są dziury na śruby i widać że coś tam było. Zdjęcia poniżej:
    Ostatnio edytowany przez Artec; 46656. Powód: Edit: niedziałający link

  • #2
    Oglądałem zdjęcia. W zderzaku brakuje trzech wkrętów N90775001 i być może kołków rozprężnych N90821401 ale wydaje mi się ze jest z nim wszystko w porządku.
    Bardziej obstawiałbym że masz krzywo zamontowaną atrapę maski (lewa strona niżej a prawa wyżej). Podobnie wygląda sprawa z lampami, masz różne wielkości szczelin pomiędzy lampą a maską.

    Komentarz


    • #3
      To że lampy są krzywo to wiem, to ma być poprawiane przy okazji zdejmowania zderzaka. Właśnie jak się stanie przed samochodem to wydaje się być wszystko ok z maską i atrapą, a jakby zderzak szedł krzywo. I do czego te kołki i wkręty przymocować? Ja mam pusto pod miejscami na nie.

      Komentarz


      • #4

        wkręty (7) N 90775001 ( hexagon socket head panel bolt 4,8x16 N 907 750 )
        spinki (6) 032 199 254
        i te spinki powinny wejść w (14) wzmocnienie zderzaka
        a w nie, przechodząc przez nakładkę zderzaka, wkręty

        (źródło: ETKA - Bumper Octavia (OCT) 2000 year Skoda EUROPA 807000)

        U Ciebie chyba nie ma górnej części tego wzmocnienia i pod plastikiem masz pusto, a powinna być bezpośrednio blacha z otworami na (6) spinki


        To na czym oparte są u Ciebie reflektory?
        Pozdrawiam,


        Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

        Komentarz


        • #5
          Nie jestem pewien bo jeszcze tam nie grzebałem. Dopiero zaczynam przygodę z takimi rzeczami. Moja octavia to polift (vRS 2002r), czy ta belka będzie taka sama jak na schemacie (przedlift)? Czy mogę gdzieś dostać brakująca cześć czy muszę cała nową belke kupić?

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Artec Zobacz wpis
            Czy mogę gdzieś dostać brakująca cześć czy muszę cała nową belke kupić?
            coś takiego...
            Captcha
            Zdejmij zderzak i będzie wiadomo co i jak. Na tą chwilę sporo dywagacji.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X