Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyciek płynu hamulcowego.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wyciek płynu hamulcowego.

    Witam

    Jak w temacie dziś wymieniłem w mojej skodzi tylny przewód hamulcowy i mam problem. Mianowicie wycieka mi płyn spod końcówki przy zacisku są użyte dwie podkładki jak i nowa śruba a jednak się sączy płyn. macie może pomysł jak to uszczelnić ??

  • #2
    Nic nie wymyślisz . Albo dokładnie nie wyczyściłeś albo podkładki były ...wniane albo za słabo dokręciłeś . Takich połączeń nie uszczelnia się dodatkowo .

    Komentarz


    • #3
      Dokładnie tak jak napisał kolega Kot72 tutaj nie ma miejsca na dodatkowe uszczelnienia.

      Komentarz


      • #4
        Chyba się udało dziś pozbyć problemu. nowe podkładki jakie były w zestawie były sporo cieńsze niż stare. Dałem stare i już jest dobrze.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Piotrekkr Zobacz wpis
          Chyba się udało dziś pozbyć problemu.
          Sprawdź za kilka-kilkanaście dni czy tak jest faktycznie.

          Jakiś czas temu miałem problem z odkręceniem odpowietrznika w tylnym zacisku przy wymianie płynu hamulcowego. Ostatecznie udało się go odkręcić i wymienić płyn. Niby wszystko było w porządku...nic nie ciekło ale po kilku miesiącach okazało się że tak nie jest. Traf chciał że zorientowałem się akurat wtedy kiedy chciałem wymienić zacisk ze względu na "stojący"samoregulator.

          Komentarz


          • #6
            Ostre hamowanie np. na mokrej nawierzchni aż do za działania ABS prawdę ci powie czy cieknie czy nie.
            ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
            Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
            Spalanie - Motostat.pl
            Spalanie - Motostat.pl

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X