Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

wyrwana listwa przedniej szyby

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • wyrwana listwa przedniej szyby

    :evil: co za p....j......eb genetyczny
    Tomasz
    ===============================
    Nie ma głupich pytań. Co najwyżej odpowiedzi.

  • #2
    wyrwana listwa przedniej szyby

    Witam,
    Bylem na myjni-Statoil, przy Pulawskiej w Wwie. Zawsze mylem auto sam, ale zachcialo sie wygod i klops: jak mycie i suszenie zostalo zakonczone okazalo sie ze szczotki wyrwaly mi lewa te czarne listwe zewnetrzna przedniej szyby(?). Znalazlem listwe i jest ona pogieta, szczotki musialy ja niezle sponiewierac. Macie pomysl gdzie mozna taka pojedyncza listwe kupic na terenie W-wy i jaki moze byc koszt? A moze ktos z Was ma cos takiego do odsprzedania? Czy w razie deszczu przy braku tej listwy moze mi zalac auto?
    Pozdrawiam,
    Paweł

    Komentarz


    • #3
      Pomijając już fakt mycia na automacie :roll:
      To Statoil się nie poczuwa ?
      Była Octavia II 1.9 TDI BXE by Wally

      => Superb II FL 1.6 TDI CAYC,
      => Volkswagen Passat City 1.6 TDI
      => Volkswagen Passat Variant 2.0 TSI DSG
      "Nie ma rzeczy niemożliwych... są tylko nieopłacalne..."

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez pauletto007
        Czy w razie deszczu przy braku tej listwy moze mi zalac auto?
        Chyba jedynie będzie większy szum powietrza w czasie jazdy.

        Poszukaj na jakichś szrotach, ewentualnie allegro (może być kłopot) i później zostaje tylko ASO z dość zaporową ceną :roll:
        O2FL: W stajni już tylko O2 FL BKD
        Była O2: Antracytowy Żonkowóz 1,6 FSI
        Była O1: Nastoletnia Oliwka ~140KM/325Nm

        Komentarz


        • #5
          dostaniesz orginal na radzyminskiej w skoda czesci tylko ze cena okolo 100

          Komentarz


          • #6
            Re: wyrwana listwa przedniej szyby

            Zamieszczone przez pauletto007
            Witam,
            Bylem na myjni-Statoil, przy Pulawskiej w Wwie. Zawsze mylem auto sam, ale zachcialo sie wygod i klops: jak mycie i suszenie zostalo zakonczone okazalo sie ze szczotki wyrwaly mi lewa te czarne listwe zewnetrzna przedniej szyby(?). Znalazlem listwe i jest ona pogieta, szczotki musialy ja niezle sponiewierac. Macie pomysl gdzie mozna taka pojedyncza listwe kupic na terenie W-wy i jaki moze byc koszt? A moze ktos z Was ma cos takiego do odsprzedania? Czy w razie deszczu przy braku tej listwy moze mi zalac auto?
            Masz chłopie farta ! Koleżanka miała podobny przypadek w pastuchu b5 w kombi poderwało jej również listwę szybę czołową szczotki potłukło i zrobiło wgniecenie i zarysowanie w kształcie 8 na dachu :/ Nie wiem jak się skończyło to. Myjnia prywatna nie sieciówka.
            "Gdzie biednego nie stać, a bogaty nie wsiądzie."
            Nie piszę opinii produktów dla firm na forach za
            pieniądze.

            Komentarz


            • #7
              Re: wyrwana listwa przedniej szyby

              Troche roboty kombinerkami i udalo mi sie przywrocic listwe do stanu uzywalnosci. Zalozylem ja i wszystko ok.
              Pozdrawiam,
              Paweł

              Komentarz


              • #8
                Mam takie pytanie, czy tą listwę da radę zamontować bez odkręcania relingu w kombiaku?
                W ASO krzyczą sobie ponad 250zł za komplet listewek (w skład jednej strony wchodzą 4y listewki, nie można ich do kombi kupić osobno).
                Czy taką listwę dachową/przedniej szyby od zwykłej octavii można skrócić i zamontować do kombi z relingami?

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X