Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nie działa ogrzewanie fotela

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Nie działa ogrzewanie fotela

    Witam, przestał grzać fotel pasażera. Szukam i nic konkretnego.. z tego co wyczytałem siedzisko i oparcie są w osobnych obwodach, a nie grzeje żaden więc chyba sie 2 maty jednocześnie nie przepaliły. Podobno gdzieś pod fotelem jest przekaźnik, zaglądałem do puszki ale tam widzę tylko 2 kostki, czy jest faktycznie taki przekaźnik? Na początek chciałbym sprawdzić czy do maty dochodzi napięcie, do której kostki i których przewodów mam przyłożyć miernik? octavia II rok 2006.

    Przepraszam pomyliłem działy proszę przenieść do działu octavia II

  • #2
    Wpisz google ten numer 1K0959772 to sterownik ogrzewania siedzeń. Znajdź jego zdjęcie. Będziesz wiedział czego szukać pod fotelem. Chyba tam powinien być on zamontowany.

    Komentarz


    • #3
      ok, znalazłem. Jest jeden sterownik pod fotelem pasażera. Wiec skoro jest jeden sterownik i byłby uszkodzony to obydwa fotele by nie grzały, dobrze myślę? od puszki pod siedzeniem wychodzi pod fotel przewód z 4 pinami i idą na maty. w tej kostce które piny mam sprawdzić miernikiem?

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez vhailor Zobacz wpis
        ok, znalazłem. Jest jeden sterownik pod fotelem pasażera. Wiec skoro jest jeden sterownik i byłby uszkodzony to obydwa fotele by nie grzały, dobrze myślę? od puszki pod siedzeniem wychodzi pod fotel przewód z 4 pinami i idą na maty. w tej kostce które piny mam sprawdzić miernikiem?
        Też tak mi się wydaje.

        W kwestii sprawdzania pinów w kostce niestety nie pomogę... ale sprawdziłbym czy któryś z przewodów w kostce nie jest poluzowany, wyrwany...od przesuwaniu fotela.

        Komentarz


        • #5
          witam

          podłącze się pod temat,mam kłopot tego typu że zmieniłem siedzenia na pełną skórę i zielona kostka pod siedzeniem pasuje a żółta nie,od airbag jest żółta ?stanie się coś jak nie podłącze?czy można podłączyć ewentualnie na krótko ?

          pozdrawiam

          Komentarz


          • #6
            Jak nie podłączysz to po prostu nie będzie działać poduszka.

            ktoś pomoże ze sprawdzeniem tej kostki?

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X