Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Grzanie foteli dzwine objawy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Grzanie foteli dzwine objawy

    witam może zacznę od początku kupiłem O1 FL fotel kierowcy nie grzał a pasażera grzał, wiec latem wyjąłem i była "grzałka" przepalona wiec ja połączyłem i grzało pieknie po jakims czasie jak włączałem fotel kierowcy na poziom 1 to siedzisko nagrzewało się momentalnie ale to do temperatury takiej ze nie dało się siedzieć wręcz parzyło a oparcie nie zdążyło sie nagrzac nawet :/ a fotel pasażera działał okej, i od jakiegoś czasu fotel pasażeta juz wogle nie działa a kierowcy jak włącze na 1.2.3.4.5.poziom to grzeje normalnie tak jak powinno ale tylko chwile i sie wyłącza i włączy się grzanie na chwile albo nie odpali ponownie ....

    wiec ocb w tym wszystkim czy przekaźnik tak wariuje czy to przez ten czujnik temperatury w fotelu ??? jakies propozycje?? dodam ze przekaźnik jest podwójny zespolony ze soba fotel lewy i prawy, i tez jak włączam to słychac jak tyka czy lewy czy prawy fotel to słychac tykanie przekażnika

    jakies nr przekaźnika ktoś zna i tego czujnika temp. i czy da sie kupić je w zamienniku

  • #2
    hey
    ja tez mam podobny problem u mnie nie tyka ten przekaźnik od strony pasażera podmieniłem na inny i też nie cpyka.
    Gdzie jest ten czujnik temp?
    Przekaźnik to 455

    Komentarz


    • #3
      chyba w siedzisku gdzies ... przekaźnik jak nie pyka to nie działa tak mi sie wydaje a tu wlasnie lewy i prawy pykają

      Komentarz


      • #4
        nikt nic nie podpowie ???

        Komentarz


        • #5
          Mogę się mylić ale tu raczej nie ma czujnika temperatury...poniżej link.
          Loading...
          Przekaźnik jest oznaczony na rysunku numerami 3 oraz 3A. Ich numery to odpowiednio 1E0919533 oraz 1U0919533
          W zamienniku ich nie widziałem.

          zaba371 Prośba po za tym tematem, jeżeli możesz to wyślij mi na PW zdjęcie pokazujące jak są zamocowane maty do siedziska.

          Komentarz


          • #6
            Witam. U mnie też nie grzeje fotel kierowcy a pasażera grzeje. Jak włączam grzanie to słychać pyknięcie przekaźnika. Gdzie szukać przyczyny?

            Komentarz


            • #7
              U mnie oba fotele nagrzewają się dosyć długo odkąd mam auto. Od jakiegoś czasu przekaźnik "brzęczy" przy załączonym fotelu pasażera, ale grzanie działa.
              moje stare auto
              jest scout

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X