Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

problem z odpaleniem w deszczu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • problem z odpaleniem w deszczu

    witam, zaobserwowałem u siebie problem, może to śmieszne ale faktycznie tak jest że jak pada deszcz i jest wilgotno to auto mi nie odpala, gdy jest ładna pogoda to wszystko działa bez zarzutu, czy to możliwe że coś łapie wilgoć i przez to nie odpala?

  • #2
    Najbardziej.
    Kable WN, cewka i reszta układu zapłonowego, co i kiedy wymieniane i w jakim są stanie?
    ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
    Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
    Spalanie - Motostat.pl
    Spalanie - Motostat.pl

    Komentarz


    • #3
      U mnie było podobnie. Winowajcą była w tym przypadku cewka. A że jest najniżej usytuowanym elementem zapłonowym to od tego radzę zacząć.

      Komentarz


      • #4
        Napięcie Ci ucieka. Kable i cewki do sprawdzenia. Ogólnie cały układ zapłonowy
        Octavia I Tour 1.9 TDI 2007
        Passat B7 2.0 TDI 2013 Czarny Deep

        Komentarz


        • #5
          szczerze mówiąc to mam to auto od prawie dwóch lat to w układzie zapłonowym nic nie wymieniałem, a wcześniej to nie wiem, sprawdzałem dzisiaj iskre, niby jest ale tak jakby nie równo i kable kopią :/

          Komentarz


          • #6
            No to przewody w pierwszej kolejności. Nie mają prawa kopać.

            Komentarz


            • #7
              Po zmian przewodów już powinna być poprawa z odpalaniem...Nad świecami też warto pomyśleć...

              Komentarz


              • #8
                palec i kopułka też były w tragicznym stanie :/ wymienione wraz z kablami i wszystko wróciło do normy

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X