Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

modul drl swiatel dziennych lepard

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • modul drl swiatel dziennych lepard

    Witam. Czy ktos montowal cos podobnego w octavi 1. Dokladnie chodzi mi o moduł który zmiejszajac moc swiatel długich o np. 30% pozwala używać ich jako dziennych. Czy warto w to inwestować?

  • #2
    Cześć,
    Widziałem taki moduł zainstalowany w OI, który obsługiwał światła przeciwmgłowe. Żarówki były ledowe, moduł zmniejszał ich natężenie (można wybrać procentowo) i zastępowały drl, dodatkowo moduł miał funkcję doświetlania zakrętów. Koszt modułu ok. 200zł (lepard), montaż 150zł, żarówki led 230zł. Dodatkowo całość była pod czujnikiem zmierzchu i ksenony włączały się automatycznie.

    Widziałem też zestaw zamontowany w kierunkowskazy (koszt około 200zł), montaż samodzielny. Żarówka ledowa ma diody białe i pomarańczowe.

    Czy warto inwestować? Każdy ma swoje zdanie... Ja mam drugi już komplet zewnętrznych drl (paski), ale gdybym znał to rozwiązanie wcześniej zapewne bym się na nie skusił. Plusem jest kilka dodatkowych ww funkcji i to, że wszystko jest w jednym kloszu. Moim zdaniem zestaw leparda podnosi też bezpieczeństwo.

    Komentarz


    • #3
      Chodzilo mi o opinie i spostrzeżenia osób które używają ten modul , żeby się wypowiedziały o jakości produktu, jak i gdzie najlepiej zamontować żeby miec dostęp do wszystkich potrzebnych kabli.

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X