Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nie odpala. 1.9 TDI 81kw asv '00

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Nie odpala. 1.9 TDI 81kw asv '00

    Witajcie, problem nastepujacy... skodzia odpalic nie chce, tzn czasem odpali a czasem nie , z reguly odpali rano po calej nocy a pozniej juz nie chce "loteria". Wymienilem przekaznik 109 , przekaznik 103 sprawdzony bo "tyka" przy wlaczaniu zaplonu . On jak najbardziej dochodzi. Watpie zeby to byla wina swiec zarowych ale i tak bede je wymieniac profilaktycznie. Prosze o porady..

  • #2
    moze czujnik położenia wału ?
    patrzyłeś kompem ? jakieś błędy ?
    świece żarowe tylko poniżej chyba 5stopni są używane ( nie jestem pewny tej wartości ale na pewno poniżej dyszki)
    ewent statyczny kąt wtrysku ? nie wiem czy może być aż tak rozjechany żeby wcale nie zapalić ale pewnie może...
    trzeba eliminować po kolei....
    może być nawet rozrusznik / aku na wykończeniu... żeby zapalił to chyba >200 rpm powinien rozhulać...
    czipek by me >140 kucy
    OI by d00lar http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=87010

    Komentarz


    • #3
      Powiem Ci kolego ze po wymianie filtra paliwa problem ustal.. ale za jakis czas pojawil sie kolejny... gdy puszczam gas to w okolicach 1200rpm samochod sie strasznie dlawi :/ i dyyyymi baardzo. Moze byc to spowodowane nie orginalna pompa?

      Komentarz


      • #4
        Podłącz do kompa, sprawdź ustawienie rozrządu, klina na wale.

        Komentarz


        • #5
          co to znaczy nie oryginalna pompa?

          Komentarz


          • #6
            Orginalna tylko z innego auta ta pompa ale dobra problem rozwiazany .. winny byl komputer silnika ktory sie zalal i zaczal rdzewiec!! Ktos wczesniej kombinowal i rozbieral owy komp. Po co ? Nie mam pojecia.. winne tez bylo podszybie ktore przepuszczalo wode . Po wymianie podszybia na nowe nawet zanikl problem mokrego dywanika ^^ dzieki za wszelkie porady!

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X