Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szyby elektryczne

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Szyby elektryczne

    Witam
    Temat wałkowany ale nie mogę sie uporać z szybami a nie znalazlem na forum juz wiecej wskazówek. Szyby można otworzyć z kluczyka i zamknać podobnie domknąć szyby z pilota. Nie działają z przycisków. Kable sprawdzone mialem schematy także nie ma lipy. Napięcie do modułu dochodzi do przycisków też. Coś je blokuje, dodam ze nie mogę się połączyć z modułem komfortu kompem. Czy moduł kolo kierownicy moze blokować szyby?

  • #2
    Moduł komfortu steruje całością. Czyli sterownikami w poszczególnych drzwiach . Obstawiam problemy z CAN bo Modul komfortu komunikuje się cyfrowo z modułami poszczególnych drzwi.

    Komentarz


    • #3
      2 kabelki zapewniajace komunikacje z can od kostki w slupku do modulu w drzwiach sa ok. Nie wiem gdzie one ida dalej ?

      Komentarz


      • #4
        Od kostki w slupku. Nie znalazlem schematow CAN oraz modulu po lewej stronie kierownicy.

        Komentarz


        • #5
          Moduł komfortu pod kierownica odpowiada jedynie za sterowanie zamkami droga radiową ,sygnalizacje świetlna (dźwiękową) i inne pierdoły ,natomiast moduł komfortu przy silniczku w drzwiach kierowcy odpowiada za zamki ,szyby i lusterka .ok , na twoim miejscu zajrzał bym do drzwi tylnych i do złącza przy silniczku bądź nawet samego silniczka , bo lubiała tam dostawać się woda i wszystko w środku gniło i robiło się zwarcie .ok
          Był ATD 101KM 240NM a teraz jest

          ARL 185KM 371NM http://forum.octaviaclub.pl/core/ima...lies/smile.png i teraz czuć że auto jedzie http://forum.octaviaclub.pl/core/ima...es/biggrin.png

          https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-k...5-IDeGVGr.html

          Komentarz


          • #6
            Moze sie myle albo ten ktos kto napisal na elektrodzie ze po wypieciu tego modulu obok kierowcy tez szyby od srodka nie otworzysz z zewnatrz zamkniesz. Ja nie wiem jak to jest powiazane modul przy kierownicy i w drzwiach ale hyba jakos jest niestety nie mam tylko schematu tego modulu pod kierow

            Komentarz


            • #7
              Obok kierownicy. Wiem ze napiecie dochodzi. Reszty kabli nie sprawdzilem tam jest jedna kostka w kolorze jasnym kawa z mlekiem.

              Komentarz


              • #8
                Moze ktos ma schemat tego modulu obok kierownicy

                Komentarz


                • #9
                  Kolego podaj rok auta i kod silnika.najlepiej kod handlowy z wklejki z bagażnika .To schemacik tobie podeśle.

                  Komentarz


                  • #10
                    Hej wszystkim .... poszukuję kogoś kto mi pomoże ogarnąć temat z szybą. Wczoraj opadła mi szyba lewy tył... nie mam pojęcia jak się zabrać z tym i co dalej z tym począć? Ma ktoś jakiś pomysł??? z góry dzięki...

                    Komentarz


                    • #11
                      Zdjąć boczek i wymienić plastikowy ślizg.
                      39ec4505449593ae9529977896fe.jpg

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X