Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Błąd 18025

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Błąd 18025

    Witam. Panowie mam od jakiegoś czasu błąd (screen poniżej). Możecie mi podpowiedzieć co to może być za cholerstwo?
    Błąd 18025.jpg
    "Jeżeli udoskonalasz coś dostatecznie długo - na pewno to zepsujesz"
    PRAWO MURPHY'EGO

  • #2
    marcooprodigy to błąd od kontrolki świec żarowych. Jak przekręcisz kluczyk to zapala się w ogóle? Bo tu pokazuje zwarcie do masy. Licznik masz po naprawie zimnych lutów?
    رافال
    Spoty
    Cause freedom is a lonely road
    My O2FL

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez rafiki Zobacz wpis
      marcooprodigy to błąd od kontrolki świec żarowych. Jak przekręcisz kluczyk to zapala się w ogóle? Bo tu pokazuje zwarcie do masy. Licznik masz po naprawie zimnych lutów?
      Licznik mam po wymianie. Jeżeli chodzi o diodę świec to zapala się i gaśnie po nagrzaniu. Faktem jest że zapala się na bardzo krótki czas bo teraz jest ciepło. Gdy zdjąłem wtyczkę od czujnika temperatury to kontrolka paliła się długo i nic się nie działo. Nie wiem czy ta kontrolka nie pokazuje czasem autodiagnostyki licznika?
      "Jeżeli udoskonalasz coś dostatecznie długo - na pewno to zepsujesz"
      PRAWO MURPHY'EGO

      Komentarz


      • #4
        Panowie czy nikt z Was nie ma pomysłu na ten błąd? Z kontrolką od świec problemów nie mam. Świece grzeją. Dodatkowo jak sprawdzałem wczoraj kąt wtrysku to kontrolka miga w trakcie sprawdzania. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Jedyne co to chciałbym ewentualnie posprawdzać co może za to odpowiadać?
        "Jeżeli udoskonalasz coś dostatecznie długo - na pewno to zepsujesz"
        PRAWO MURPHY'EGO

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X