Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam przekaźnika wycieraczek

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Szukam przekaźnika wycieraczek

    Witam mam taki problem w mojej Octavii że gdy włączę wycieraczki np. na najwolniejszych obrotach to nie pracuję w odpowiednim czasie tylko raz przerwie raz pracują a w okolicy stacyjki słychać pstrykanie tak jak by źle chodził przekaźnik wycieraczek czy on się znajduję pod kierownicą?

  • #2
    coś znalazłem nad pedałami jest kratka a tam przekaźnik 377 i to chyba on jest odpowiedzialny

    Komentarz


    • #3
      To powinien być ten przekaźnik...ale problem może nie leżeć w przekaźniku tylko w mechanizmie wycieraczek który z czasem zaciera się i odmawia współpracy.

      Komentarz


      • #4
        wiesz co myśle że to przekaźnik ponieważ z rok temu regenerowałem cały mechanizm od wycieraczek i jest nasmarowany, a jak dotykam tego przekaźnika jak wycieraczki nie chcą się wyłaczyć to on pstryka tak jak by się zawieszał

        Komentarz


        • #5
          Czyli mniej roboty przed tobą..

          Komentarz


          • #6
            Miałem dokładnie takie same objawy,jak większość z nas tutaj. Ja nawet zdążyłem zakupić dwa przekaźniki.Pierwszy jaki kupiłem to był od wersji z czujnikiem po zamontowaniu działał trzy dni usterka powróciła( tłumaczyłem sobie,że nie taki nr,przekaźnika,drugi kupiłem wzeszłym tygodniu po włożeniu do auta było ok,a za godzinę znowu to samo,więc stwierdziłem,że to nie może być wina przekaźnika.
            W sobotę rozbierałem cały mechanizm,jak i silnik wycieraczek ( pościnałem nity aluminiowe i dostałem się do środka trybów),. Zebrałem trochę smaru ze styków w środku,przesmarowałem mechanizm i złożyłem wszystko w całość. Usterka wycieraczek ustąpiła,a przypominam,że kupiłem dwa przekaźniki do wycieraczek całe szczęście,że wydałem tylko 20 zł.
            Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz
            jak pomogłem to daj punkcik
            sprzęgło od G 60

            Komentarz


            • #7
              Duże szczęście ze przekaźniki tylko tyle kosztowały ja na swój wydałem 170 zł na serwisie a co się okazało że to ślimak w silniku potrzebował pomocy, trzeba tylko podgiąć blaszki tak jak kolega sebu pisał poprzedni octa po zrobieniu tego jeździ już 3 rok bez problemu Powodzenia
              adi

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X