Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lewe tylne drzwi, nie otwierają się centralnym zamkiem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Lewe tylne drzwi, nie otwierają się centralnym zamkiem

    Witam. Mam problem z drzwiami tylnymi z lewej strony. Otóż jak zamknę centralnym i zamkną się wszystkie drzwi , to gdy potem chce otworzyć to wszystkie się otwierają. Nawet te lewe ale one tylko na sekundę po czym ten słupek który jest w drzwiach pod szyba chowa się i drzwi są zamknięte. Jak stoję przy nich i kliknę otwórz i w odpowiednim momencie pociągnę za klamkę, to je otworze, ale i tak się zamkną automatycznie. Czyli stojąc przy nich włączam pilotem i ciągnę za klamkę to udaje się otworzyć, ale gdy fizycznie zamykam to już drugi raz ich nie otworze bez bawienia się pilotem. Co trzeba Panowie wymienić aby wszystko wróciło do normy ? Pozdro

  • #2
    Kolego jakie to auto? O1 czy O2? Nie masz nic w profilu.

    ...Moje Cappuccino MPi...

    jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
    sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
    wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

    Komentarz


    • #3
      Sorka już uzupełniam. O1. 1.9tdi, 90 km , 1999 rok, sedan

      Komentarz


      • #4
        Powoli odzywa się zamek
        ©koda Octavia 1.9 TDI ICE

        Komentarz


        • #5
          Da się jakoś go naprawić ? Szczerze rozbierałem drzwi ale tam nic złego nie wiedziałem . Czy kupić nowy ? Gdzie dostać odpowiedni ?

          Komentarz


          • #6

            wojtas19162 wojtas19162

            problemem są zimne luty w zamku ,na spokojnie jesteś w stanie go sam rozebrać , poprawić luty w miejscu lutowania wtyczki do płytki zamka i wszystko powinno działać jak należy .ok
            Był ATD 101KM 240NM a teraz jest

            ARL 185KM 371NM http://forum.octaviaclub.pl/core/ima...lies/smile.png i teraz czuć że auto jedzie http://forum.octaviaclub.pl/core/ima...es/biggrin.png

            https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-k...5-IDeGVGr.html

            Komentarz


            • #7
              Zrób to szybko, bo jeśli będziesz z tym zwlekać to może być tak, że drzwi zamkną się na dobre.
              ©koda Octavia 1.9 TDI ICE

              Komentarz


              • #8
                Problemem mogą być faktycznie zimne luty ale może być tak ze krańcówka na płycie głównej zamka po rozkręceniu może być uszkodzona ja kupiłem miesiąc temu tez octe 1 Fl i miałem tak z drzwiami kierowcy zamykała się i otwierała sama, miałem stary zamek z poprzedniej octy i przelutowalem krańcówki bo jedna krańcówka nie miała końcówki w mikroczujniku chodzi o te 2 krańcówki na wysokości silniczka, a mało tego nie działała lampka drzwi i brzeczka świateł padnięta krańcówka była tez w części mechanicznej zamka.Możesz ten zamek reanimować jak masz czas i chęci i gdzie to zrobić albo kupić zamiennik już od 90 zł widziałem zdaje się ze na allegro Życze Powodzenia w Dobrej Zabawie.
                adi

                Komentarz


                • #9
                  Mam problem z tylnymi drzwiami po obu stronach, nie działają elektryczne szyby i nie zamykają się z pilota, brak informacji o otwartych drzwiach na wyświetlaczu Maxi. I klima też ma jakiś błąd.
                  Gdzie szukać usterki ?






                  Ostatnio edytowany przez kazek103; 22643.

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X